Lakier hybrydowy

Tegoroczna jesień daje Ci w kość? Na szczęście Twoje paznokcie mogą wyglądać estetycznie przez cały rok, niezależnie od skoków temperatury i zjawisk atmosferycznych. Odpowiednio nałożony lakier hybrydowy może przetrwać nawet cztery tygodnie. Ciesz się wolnym czasem, zadbaj o siebie i znajdź chwilę na relaks.

Nie łam się i paznokci jesienią!

Dla wielu z nas przesilenie jesienne jest szczególnie nieprzyjemne. Obniżony nastrój, osłabienie, chroniczne zmęczenie lub senność mocno doskwierają. Znasz ten stan? Masz wrażenie, że razem z temperaturą spada poziom energii? Nie jesteś sama. Chroniczny brak słońca nie pomaga. Z ciała stopniowo zaczyna znikać letnia opalenizna, cera coraz częściej zaczyna płatać figle i traci letni glow. A do tego skóra dłoni zaczyna być szorstka od zimna, a włosy i paznokcie stają się bardziej łamliwe. Niestety trudno o uniwersalną radę, która pomoże wszystkim osłabionym organizmom. Warto zadbać o siebie kompleksowo. Zbilansowana dieta i regularny ruch powinny być Twoim całorocznym nawykiem.

Co powiesz na poprawę nastroju sprawdzonymi sposobami jesieniar, czyli wielbicielek tej pory roku? Wieczorem zafunduj sobie małe SPA dla paznokci, maseczkę i relaks przy olejkach eterycznych. Możesz też sięgnąć po lakiery do hybryd. Będzie to najlepszy sposób, by doraźnie poprawić wygląd paznokci i utwardzić je. Nie czarujmy się, to nie jest metoda na lepszą kondycję płytki. Jednak kolorowe lakiery do manicure hybrydowego (najlepiej pastelowe, np. bardzo modny w tym sezonie liliowy) mogą dołączyć do drobnych przyjemności, które poprawią burzowy nastrój. Żeby nie tracić czasu na błądzenie w Internecie, możesz zamówić kilka produktów z jednej strony, np. CosmeticsZone.

Niech mocna hybryda będzie z Tobą!

Jeśli chcesz, żeby Twój manicure przetrwał długie tygodnie, musisz nauczyć się, jak prawidłowo nałożyć lakier hybrydowy. Do największych grzeszków podczas aplikacji należą: zalewanie skórek, pominięcie zabezpieczenia wolnego brzegu paznokcia, przemywanie każdej warstwy cleanerem, nakładanie zbyt grubych warstw. Na dodatek nadmierna aplikacja lakieru, w połączeniu z krótkim utwardzaniem w lampie UV/LED grozi nie tylko zrujnowaniem stylizacji, ale też reakcją alergiczną. Szczególną uwagę zwracaj na najbardziej napigmentowane kolory, bo to one wymagają dłuższego czasu naświetlania.

Trwała hybryda zaczyna się już na etapie przygotowania płytki. Lakier musi odpowiednio do niej przylegać. Konieczne jest jej zmatowienie. Cleanerem przemywaj płytkę paznokcia przed aplikacją, ponieważ musi być ona odtłuszczona. Powtórz tę czynność w końcowym etapie robienia manicure, by pozbyć się warstwy dyspersyjnej (pomiń ten krok, jeśli zaopatrzyłaś się w top „no wipe”). Jeśli odtłuszczacz to za mało, zaaplikuj primer, który zwiększy przyczepność hybrydy. Lakier hybrydowy nakładaj na paznokcie cienkimi warstwami.

Wybierz barwy, które poprawią Twój nastrój. Koszt lakieru hybrydowego na promocji nie nadszarpnie domowego budżetu. Będziesz mogła się skusić na kolor, który dotychczas wydawał Ci się zbyt ekstrawagancki, np. wesoły żółty, nasycony pomarańcz lub oliwkowy. Kiedy nadejdzie zima, będziesz musiała uważać na zgubny wpływ ujemnych temperatur na manicure hybrydowy. Jest to bardzo trwała technologia, ale posiada kilku naturalnych wrogów, np. silne detergenty, ostre promienie słońca i minusowe temperatury. Teraz jednak zastosuj hybrydowy suplement koloru i przejdź się na jesienny spacer, nawet jeśli pada deszcz.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here