rajstopy

Rajstopy znajdują się z pewnością w szafie każdej kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to element, który pasuje praktycznie do każdego ubioru oraz zapewnia nam ciepło. Jest to jednak materiał, który bardzo łatwo jest uszkodzić. Zazwyczaj w takiej sytuacji rajstopy trafiają od razu do kosza. Czy jest to słuszne? Wiele osób nie wie, ale rajstopom możemy nadać całkowicie nowe życie, a przy okazji wykorzystać je do różnych celów. Jesteście ciekawi? Będą to sposoby, o których nawet nie myślałyście. Przekonajcie się same! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/nietypowe-zastosowania-rajstop/

Organizacja

Dużo osób z pewnością zna to uczucie, kiedy po świętach zostaje na masa papieru do pakowania prezentów i nie wiemy co z nim zrobić. Nieważne gdzie jest schowamy i tak się rozwijają. Po jakimś czasie może być naprawdę uciążliwe. Jednak nie martwcie się. Jest na to sposób i to z wykorzystaniem właśnie tytułowych rajstop. Ze swoich starych rajstop wytnij kawałek, a następnie nawiń go na rolkę z papierem prezentowym. Tak samo możesz przechowywać resztki papieru samoprzylepnego czy też tapety, którą kiedyś kupiłeś na ścianę, ale okazała się być złym pomysłem.

Gumka do włosów 

Ze starych lub zniszczonych rajstop możesz wykonać również gumkę do włosów. Każda kobieta wie z pewnością, że przedmiot ten jest potrzebny w bardzo dużych ilościach, ponieważ nieważne ile gumek zakupimy i tak będą się one gubić. Z takich rajstop możemy wykonać naprawdę ogromną ilość gumek. Jest to sposób na zawsze za nic pieniędzy. Wystarczy, że z rajstop wytkniecie pasek o grubości 1 cm i powtarzacie czynność, do kiedy nie skończą wam się rajstopy.

Pakowanie 

Rajstopy okażą się również niezastąpionym przedmiotem podczas pakowania się na wakacje. Z pewnością wiesz, że rolowanie ubrań pozwoli ci na zaoszczędzenie bardzo dużej ilości miejsca w walizce oraz spakowanie większej ilości rzeczy. Warto jest jednak zabezpieczyć takie ubrania i do tego bo właśnie przydadzą nam się rajstopy. Potnij je w taki sposób, aby otrzymać części na każdą koszulkę czy też spodnie. Włóż ubranie w rajstopy. W ten sposób zabezpieczysz swoje ubranie przed długą podróżą.

Zobacz też: http://www.greenstyl.pl/lista-rzeczy-ktore-zalegaja-w-twoim-domu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here