Poduszka anatomiczna

Człowiek nie jest w stanie dobrze funkcjonować w trakcie dnia, gdy w nocy nie zapadnie w długi i głęboki sen. Wiele zależy od wyposażenia łóżka, szczególnie od poduszki. To ten przedmiot podtrzymuje głowę, sprawia, że szyja jest w idealnym położeniu. Źle dobrany może być przyczyną wiele dolegliwości bólowych. Coraz więcej osób stawia na produkty, które sprzyjają zdrowiu, może to być poduszka anatomiczna.

Poduszka pochodząca z internetowego sklepu Omedika.pl stworzona jest w ten sposób, żeby kręgosłup, szczególnie odcinek szyjny, odpoczywał w łóżku. Mięśnie w tak idealnym położeniu są w stanie się zrelaksować, przestają być zmęczone i napięte. Głęboka regeneracja, która ma miejsce w trakcie snu, pozwala na wyleczenie wielu stanów zapalnych. Wypoczęty organizm jest bardziej aktywny i mniej podatny na działanie stresu i chorób.

Inwestycja w zdrowie

Obecnie duża jest oferta wartościowych artykułów medycznych na rynku. Zamawiając je, można poprawić sobie wygodę w sypialni czy innych miejscach położonych w domu. Z poduszką anatomiczną normalne funkcjonowanie staje się prostsze, pozbawione bóli wynikających z nieprawidłowej postawy w trakcie snu. Nie występuje sztywny kark czy napięte mięśnie, dwie kwestie, które mogą bardzo utrudniać życie, a przy dłuższym nasileniu powodować też liczne kontuzje w odcinku szyjnym oraz częste bóle głowy. Poduszka anatomiczna ma wyjątkowy kształt, różni się tym od zwykłych poduszek, sprzyja zachowaniu fizjologicznej postawy w trakcie snu niezależnie od pozycji ciała. Gdy jest ona obecna w łóżku, można spać komfortowo albo na plecach, albo na boku. Nie odczuwa się żadnego dyskomfortu przy zmianie pozycji.

Materiały użyte w produkcji tego innowacyjnego przedmiotu medycznego

Zarówno materiał obiciowy, jak i wypełnienie jest bezpieczne w takiej poduszce anatomicznej pochodzącej ze sklepu Omedika.pl. Producent zadbał o to, żeby tworzywo nie podrażniało skóry, można je łatwo wyczyścić z zabrudzeń, dzięki temu nadaje się także dla alergików. Pianka znajdująca się w środku to innowacyjny materiał, który zapamiętuje kształt głowy i szyi, takie dostosowanie do właściciela okazuje się bardzo pomocne przy dłuższym użytkowaniu. Poduszka anatomiczna ma odpowiednią grubość, nie jest ani zbyt miękka, ani zbyt twarda, taka cecha ułatwi jej dopasowanie do preferencji każdego. Nie jest to tylko ortopedyczny przedmiot, jest on również poduszką niezwykle dekoracyjną sprzyjającą zachowaniu sypialni w dobrym stylu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here