upominki komunijne

Komunia to ważne wydarzenie w życiu dzieci oraz ich rodziców. Na przyjęcie zaprasza się bliskich, którzy pragną uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu. Warto pomyśleć o sposobie podziękowania gościom za przybycie oraz za prezenty, które wręczyli dziecku. Wśród sprawdzonych sposobów na wyrażenie wdzięczności znajdują się przeróżne drobiazgi wręczane pod koniec przyjęcia. Upominki komunijne mogą nawiązywać do tego święta, ale również dobrym pomysłem są neutralne podarunki.

Drobne słodkości dla gości

Słodycze to bardzo dobry sposób na podziękowanie gościom. Słodkie upominki komunijne mają postać cukierków, czekoladek lub ciasteczek. Warto zadbać o odpowiednią oprawę dla nich — doskonale prezentują się białe lub złote, składane pudełka na ciasto. Eleganckie opakowanie udaje się w łatwy sposób spersonalizować, jeśli doda się do niego karteczkę z podziękowaniami za przybycie. Drobne słodycze lepiej wyglądają w małych, zdobionych pudełeczkach, które dostępne są w różnych kształtach oraz kolorach. Na wieczku można zamieścić karteczkę z imieniem, z datą lub z podziękowaniem.

Innym, ładnie prezentującym się opakowaniem na słodkie upominki komunijne są torebki papierowe z nadrukiem. Zapakowanie słodkości do takiej torebki sprawi, że będą one wyglądać bardzo estetycznie i wyjątkowo. Drobne słodycze wkłada się do plastikowych pudełeczek w kształcie gwiazdek, serduszek lub do miniaturowych pater. Opakowania wyglądają bardzo oryginalnie, cieszą się dużym powodzeniem również na weselach oraz na innych okazjonalnych przyjęciach.

Drobne pamiątki dla gości

Wśród upominków komunijnych ciekawym pomysłem są niewielkie gipsowe figurki w kształcie aniołków. Taki prezent z pewnością zachwyci najbliższych dziecka. Pod spodem aniołka zamieszcza się dedykację, dzięki temu goście zyskują miłą i ładną pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Aniołki mają różne barwy oraz kształty, taki upominek będzie uroczo prezentował się na półce. Aniołki mają niewielkie rozmiary, dlatego istnieje możliwość ich zapakowania do małych pudełeczek, zmieszczą się również do dekoracyjnych, kolorowych woreczków z materiału.

Dla młodszych uczestników przyjęcia komunijnego świetnym podarunkiem będą bańki mydlane. Taki gadżet wygląda wyjątkowo, ale też będzie interesującą formą zabawy dla dzieci. Dostępne są miniaturowe bańki mydlane w kształcie serduszek lub torcików. Do słodkich upominków komunijnych można dołączyć krótki, elegancki liścik. W środku zamieszcza się znane aforyzmy pasujące do okazji lub krótkie, personalizowane podziękowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here