Manicure tytanowy

Nie da się ukryć, że liczba salonów kosmetycznych w naszym kraju cały czas wzrasta. Dla potencjalnych klientek jest to oczywiście zaleta, ponieważ zyskują możliwość wyboru. Z kolei dla właścicieli takich miejsc jasny sygnał, by rozpocząć działania w celu przyciągnięcia jak największej ilości klientów. Jednym ze sposobów jest wprowadzenie do katalogu nowych usług, których nie posiada konkurencja.

Manicure tytanowy – nowa forma stylizacji paznokci

Na rynku aktualnie dość mocną pozycje posiada stylizacja paznokci manicure hybrydowym. Na kolejnych miejscach są żele, akryle oraz manicure klasyczny. Jednak od jakiegoś czasu zaczyna być również coraz głośniej o manicure tytanowym. Znany już w Stanach oraz zachodniej Europie teraz rozpoczyna podbijanie rynku polskiego. To właśnie jego nakładanie warto wprowadzić do spisu swoich usług. Dlaczego? Otóż jest to największa obecnie konkurencja dla hybryd. Wszystko przez to, że jest niezwykle trwały, pojawiające się odrosty można uzupełniać, dostępna jest szeroka gama kolorów, przy aplikacji nie stosuje się lampy UV czy Led. To tylko niektóre z jego zalet. Do nich należy jeszcze niewątpliwie skład nakładanego pyłku, który odżywia i regeneruje płytkę paznokcia. Wracając do braku konieczności zastosowania lampy również trzeba zaznaczyć, że jest to zdecydowanie zdrowsza opcja dla skóry dłoni.

Szkolenia z manicure tytanowego – profesjonalne wsparcie

Zalet manicure tytanowego jest niewątpliwie o wiele więcej. Mianowicie przynosi ono większe zyski dla salonu w porównaniu z wspominaną już hybrydą, a czas aplikacji jest bardzo podobny. Zdecydowanie warto więc zainwestować swój czas i pieniądze w tę właśnie usługę. Ze szkoleniami prowadzonymi przez profesjonalny zespół z całą pewnością będzie to łatwiejsze. Można z takich skorzystać u https://revelpolska.pl/. W tym przypadku można liczyć na autorski program i naprawdę konkretną i jednocześnie przyjazną formę przekazywania wiedzy. Szkolenia prowadzone są zarówno on-line, jak i stacjonarnie. Można więc spokojnie wybrać odpowiednią dla siebie opcję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here