Jakie są zalety e-papierosów
  • Mniej substancji smolistych

Na pewno jest to o wiele zdrowsza opcja niż tradycyjne papierosy, na co głównie wpływa brak substancji smolistych. Duże zainteresowanie tą formą palenia sprawia, że coraz więcej osób sięga po e-papierosy.

Substancje toksyczne jakie zawierają e-papierosy mają zdecydowanie mniejsze stężenie niż w przypadku tradycyjnej opcji.  Poza tym działają one mniej negatywnie na uzębienie i potrafią zmieniać nawyki palacza. Ogólnie te urządzenia są teraz modne, jeśli można mówić o modzie w przypadku palenia, wyglądają stylowo i wydają zdecydowanie mniej intensywny zapach, co z kolei jest bardziej znośne dla otoczenia. E-papierosy wydają się świetną alternatywą dla tradycyjnych papierosów, jeśli ktoś chce zmiany w tym zakresie.

  • Ciekawe walory smakowe

Te elektroniczne urządzenia dozują nikotynę i dzielą się zasadniczo na dwa rodzaje PODy i MODy. Te pierwsze są niewielkie rozmiarowo z małą baterią, a sam liquid nie ma intensywnego smaku. Z kolei MODy to pojemna bateria, możliwość kontrolowania temperatury i większe walory smakowe. Rodzaj zakupionego liquidu gwarantuje nam różne doznania smakowe z e-papierosami, a aromatów jest naprawdę dużo. Właściwie są to wszystkie wszystkie aromaty owocowe takie jak na przykład truskawka, jabłko, ananas, a także bardziej fantazyjne jak na przykład kawa, owocowe żelki czy popcorn.

Jak wybrać e-papierosa?

  • Liczy się prosta budowa urządzenia

Jeśli chodzi o początkujących użytkowników, to powinni zwracać uwagę przede wszystkim na to jak zbudowane jest urządzenie i na baterie. E-papierosy wysokiej jakości powinny mieć długą żywotność i działanie bez usterek. Budowa urządzenia w tym wypadku to możliwość łatwego rozkręcenia i napełnienia liquidem. Najlepiej, aby Clearomizer miał pojemność od 1,6-2 ml. Dzięki temu może to wystarczyć na dzień palenia. Przed zakupem koniecznie trzeba przeczytać instrukcję lub poczytać w internecie o danym urządzeniu, aby ocenić czy będzie ono odpowiednie. E-papierosy mogą być w formie długopisu, a może mogą mieć też kształt boxa.

  • Wybieramy wytrzymałą baterię

Druga sprawa, którą bierzemy pod uwagę przy wyborze E-papierosów, to bateria w urządzeniu. Powinna mieć dość krótki czas ładowania i dużą pojemność na przykład 1300-1500 mAH. Wtedy można się cieszyć urządzeniem nawet do 2-3 dni.

Wybrane modele mogą mieć pojemność baterii nawet do 3000 mAH, zatem każdy może znaleźć coś dla siebie. Jaki materiał będzie najlepszy dla E-papierosów? Zdecydowanie wysokiej jakości plastik lub szkło hartowane. W razie upadku, nie trzeba się martwić o zniszczenie sprzętu. Warto wybierać lepsze urządzenie, aby potem nie martwić się szybką wymianą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here