Hurtownia medyczna Ice4Med

Od produktów medycznych i środków ochrony osobistej oczekujemy, że będą zachowane w najwyższej jakości i zgodności z wszelkimi standardami. Takie produkty dostępne są w hurtowni medycznej Ice4Med, w której zrobisz wygodne zakupy za pośrednictwem internetu, bez wychodzenia. Produktami, cieszącymi się sporym zainteresowaniem wśród klientów jest bielizna zabiegowa oraz opaski gipsowe szybkowiążące.

Bielizna zabiegowa- kiedy jest stosowana?

Bielizna zabiegowa najczęściej kojarzy nam się z operacjami i zabiegami. Rzeczywiście, istnieje cały szereg różnego rodzaju zabiegów medycznych, które wymagają zastosowania tego rodzaju bielizny, jednak niewątpliwie nie jest to jedyne zastosowanie. Bielizna zabiegowa stosowana jest w gabinetach masażu, podczas przeprowadzanych zabiegów kosmetycznych, a także w ośrodkach SPA. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju bielizny, wszelkie zabiegi i działania mogą być przeprowadzone w higienicznych warunkach. Bielizna zabiegowa tworzona jest najczęściej z miękkiej i komfortowej włókniny, która jest obojętna dla naszej skóry i nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych. Bielizna zabiegowa występuje w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

Czym jest opaska gipsowa szybkowiążąca?

Opaska gipsowa szybkowiążąca jest pewną alternatywą dla standardowego gipsu. Jej celem jest natychmiastowe unieruchomienie złamanej kończyny czy innej części ciała. Czas wiązania takiego gipsu wynosi 3-3,5 minuty. Najczęściej opaski tego rodzaju stosowane są u dzieci bądź na salach operacyjnych podczas nastawiania poważnych złamań.

Hurtownia medyczna godna zaufania

Hurtownia medyczna Ice4med jest miejscem, w którym kupisz produkty medyczne najwyższej jakości. Aby dokonać zakupu w hurtowni internetowej, należy wypełnić wszystkie wymagane pola w formularzu zamówienia- adres klienta, adres wskazany do dostawy zamówionych produktów, formy dostawy, przedpłata bądź odgórna płatność. Warunki dostawy są wskazane przy składaniu zamówienia. Warto podkreślić, że możliwe jest anulowanie części zamówienia, ale jedynie do momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia. Zmiany ustawień możesz dokonać zanim paczka wyruszy w drogę. Podczas składania zamówienia rekomendujemy zgodę na otrzymanie faktury w formie elektronicznej- nie u wszystkich przewoźników mamy możliwości dołączenia faktury papierowej.

Nasze produkty cechują się najwyższą jakością. Oferujemy bieliznę jednorazową, opaski gipsowe, ale także środki ochrony osobistej, jak fartuchy czy maseczki. W naszej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm i doświadczenie zdobywane latami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here