Choć wakacje dopiero się zaczęły, ciało należy przygotować już na ich samym początku. Idealnie by było, jeżeli depilacja laserowa odbyła by się wczesną wiosną, by do wakacji ciało było stuprocentowo gładkie. Jednak dla nieco spóźnionych kobiet depilacja Katowice to coś, co powinno nie tylko poprawić wygląd, ale i humor!

Depilacja laserowa Katowice, coś co powinna wykonać każda kobieta

Depilacja laserowa, to hit ostatnich lat. Od momentu wynalezienia depilacji laserowej, kobiety wręcz oblegają salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są w sposób higieniczny, bezbolesny i naprawdę szybki. Na czym więc dokładnie polega takie usuwanie włosków i ile kosztuje?

Epilacja laserowa, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje wiązkę lasera. Lasera diodowego, neodymowo-yagowego, E-light i IPL, aleksandrowego. Wiązka lasera działa bezpośrednio na cebulkę włosa, która pod wpływem ciepła, uszkadza się, wypala i niszczy komórki macierzyste, które odpowiadają za wzrost włosa. Światło lasera, przenikając przez skórę sprawia, że w szybki sposób można pozbyć się owłosienia praktycznie z każdej części ciała. Jest jednak jedno wymaganie – włosy muszą być ciemne. To znaczy, im ciemniejsze, tym metoda jest skuteczniejsza. Jednak nie oznacza to wcale, że kobiety o jasnej karnacji i jasnych włoskach nie będą mogły z depilacji skorzystać. Będą, tylko konieczne będzie powtórzenie zabiegu.

Co zatem oznaczają wszystkie, wymienione wcześniej nazwy lasera?

Depilacja Katowice

Laser diodowy, neodymowo-yagowy, aleksandrowy…

Depilacja laserowa – diodowa, neodymowo-yagowa czy aleksandrowa – wykorzystuje różnej długości fale. Skutecznie likwidują one owłosienie na jasnej karnacji. Fale niszczą cebulki włosowe i doprowadzają do całkowitego usunięcia owłosienia. Metoda jest jednak coraz rzadziej stosowana, gdyż taka depilacja jest nieco bolesna (zwłaszcza, gdy do usuwania włosków wykorzystuje się laser neodymowo-yagowe).

Metoda E-light i IPL…

E-light to połączenie światła IPL i prądu zmiennego. Depilacja laserowa E-light podczas zabiegu podgrzewa włoski a impuls elektryczny niszczy komórki macierzyste, znajdujące się w mieszku włosowym. Połączenie obu sprawia, że owłosienie znika w mgnieniu oka a ciało jest gładkie przez bardzo długi okres czasu. Depilacja laserowa Katowice poradzi sobie zarówno z jasnym, jak i ciemnym owłosieniem.

Depilacja Katowice to sposób na piękne ciało nie tylko w okresie wakacji. To piękna i gładka skóra o każdej porze roku. W końcu kobieta przez cały rok musi zachwycać.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here