Depilacja laserowa - czy warto?

Brak owłosienia na wybranych partiach ciała to marzenie każdej kobiety. Radą na to jest depilacja laserowa. Jak przygotować się do pierwszej wizyty i co trzeba wcześniej wiedzieć?

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?
Jest to pytanie, które zadają sobie wszystkie kobiety przed pierwszą wizytą w salonie kosmetycznym. Depilacja laserowa jest trwała po wykonaniu serii zabiegów. Depilacja jest przeprowadzana unikalną metodą ogrzewania, która niszczy mieszki włosowe jednocześnie nie uszkadzając otaczającej je tkanki. Trwała depilacja to od 4 do 8 zabiegów. Czas uzyskania zadowalającego efektu może wyglądać u każdej kobiety inaczej. Wyniki uzależnione są od predyspozycji, właściwości włosów oraz predyspozycji skóry, czy hormonów.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?
Chcąc osiągnąć jak najlepsze rezultaty depilacji laserowej warto przed pierwsza wizytą się do niej przygotować. Przygotowanie jest dwu etapowe. Cztery tygodnie przed pierwszą wizytą należy zrezygnować ze wszystkich preparatów, w składzie których jest witamina A, C, kwasy octowe czy retinoidy. Depilacja laserowa będzie skuteczniejsza, gdy zrezygnujemy z opalania naturalnego oraz w solarium. Wychodząc na słońce trzeba pamiętać o używaniu kremów z wysokim filtrem ochronnym.

Kolejnym etapem przygotowania do depilacji laserowej jest odstawienie wszystkich leków światłoczułych, herbatek ziołowych oraz suplementów bogatych w dziurawiec, skrzyp, nagietek, bratki, czy witaminę A oraz C. Chcąc w łagodniejszy sposób przejść przez pierwsza depilacje laserową warto skórę nawilżać delikatnymi, łagodzącymi balsamami oraz zrezygnować z peelingów i preparatów silnie złuszczających. Stosując się do tych rad trwałe usuwanie owłosienia nie będzie bolesne.

Trwałe usuwanie owłosienia dzięki depilacji laserowej to sposób na uzyskanie pięknej skóry oraz pożegnanie się z maszynką oraz woskiem do golenia. Dzięki depilacji można zyskać piękny, zdrowy wygląd bez konieczności ciągłego golenia czy depilowania ciała oraz związanych z tym niedogodności, które zna każda kobieta. Pozbycie się niechcianego owłosienia musi być przeprowadzone przez wysokiej klasy specjalistów, tak by zabieg był wykonany profesjonalnie i skutecznie. Szczególnie polecamy profesjonalną klinikę  https://proskinclinic.pl/, której pracownicy od wielu lat wykonują skuteczne i atrakcyjnie cenowo usługi trwałego usuwania owłosienia.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here