zwolnienie l4

Czasami, pomimo tego że choroba dosłownie zwala nas z nóg, nie możemy sobie pozwolić na zostanie w domu i wypocenie choroby w łóżku, bo nie jesteśmy w stanie dostać się na szybko do lekarza, a bez ważnego L4 pracodawca w żadnym wypadku nie wyśle nas na zwolnienie. Powoli to się jednak zmienia. Oczywiście nie zmienia się konieczność okazania pracodawcy zwolnienia lekarskiego, jednakże zmianie ulega sposób zdobywania L4.

Dziś jesteśmy w stanie załatwić sobie zwolnienie lekarskie przez Internet. Długie kolejki do gabinetów lekarskich przestają być dla nas problemem. W ogóle nie musimy zawracać sobie głowy dzwonieniem po państwowych przychodniach i dopraszaniem się o wizytę, nie musimy też godzić się ostatecznie na płacenie za prywatne wizyty w prywatnych gabinetach. Co prawda za zwolnienie załatwione przez Internet często przyjdzie nam zapłacić, ale będą to naprawdę groszowe kwoty – dużo mniejsze od tych, jakich żądają od nas lekarze w stacjonarnych zwykłych placówkach.

Jak zatem postąpić krok po kroku, by to zwolnienie rzeczywiście zdobyć?

W pierwszej kolejności włączamy sobie w przeglądarce jakąś stronę skupiającą się właśnie na wystawianiu recept oraz zwolnień przez Internet. Następnie patrzymy, co musimy zrobić, by nasza konsultacja lekarska online na e-zwolnienie24h.pl odbyła się tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Otrzymujemy do wypełnienia krótki i prosty formularz, by dosłownie po krótkiej chwili otrzymać dostęp do swojej konsultacji – na ogół trwa to jakieś kilka minut. Tak naprawdę z takiej konsultacji jesteśmy w stanie skorzystać zawsze, bo realizujące ją portale działają przeważnie dwadzieścia cztery godziny na dobę. One naprawdę są w stanie ułatwić nam życie. W końcu choroba nie wybiera i nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy ona dopadnie nas samych, a może się to stać nawet i w środku nocy, podczas wolnego weekendu czy w trakcie dnia ustawowo wolnego od pracy. W takich sytuacjach zwykły lekarz na pewno nas nie przyjmie. Usługi internetowe są natomiast dostępne cały czas, niezależnie od okoliczności.

Gdy już natomiast uda nam się załatwić zwolnienie L4 online, koniecznie zapiszmy sobie w zakładkach tę stronę, która pozwoliła nam je uzyskać. Najprawdopodobniej jeszcze nieraz do niej wrócimy. Jeszcze niejednokrotnie możemy przecież potrzebować takiego zwolnienia. Najlepsze portale tego rodzaju pozwalają nam zresztą skorzystać z różnych dodatkowych rabatów przy realizacji kolejnych wizyt. Dzięki temu za konsultacje i zwolnienia płacimy jeszcze mniej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here