Zdrowie skóry

Dexeryl, specjalizuje się w produkcji kosmetyków, które mogą nam pomóc, gdy naszym problemem jest sucha lub atopowa skóra. Produkty Dexeryl, dostosowane są do europejskiego zbioru norm Farmakopea, które decydują o tym, czy dany środek może być wykorzystywany również jako substancja lecznicza. Krem Dexeryl spełnia te wymagania.

Podstawę Dexeryl stanowią trzy główne składniki, którymi są:

  1. działający na skórę nawilżająco glicerol,
  2. tworząca na naskórku filtr ochronny biała wazelina,
  3. ciekła parafina opatentowana certyfikatem Pierre Fabre.

Krem ochronny Dexeryl, powinniśmy zawsze stosować w sytuacji, gdy dokuczają nam objawy i dolegliwości, związane z przesuszeniem skóry. Nadmierna suchość skóry, może być związana z wystąpieniem chorób dermatologicznych o różnych źródłach pochodzenia. Mogą się one jednak, wiązać z pojawieniem się jednego, wspólnego dla nich wszystkich objawu. Suchość skóry, może pojawić się w efekcie atopowego zapalenia skóry, rybiej łuski lub jako skutek stosowania radioterapii. Radioterapia, często doprowadza do pojawienia się rumienia skórnego. W wszystkich tych przypadkach wskazane jest, abyśmy zaczęli regularnie stosować krem Dexeryl.

Zapomnij o problemie przesuszonej skóry

Jeśli zatem walczysz z problemem jakim jest sucha skóra, zastosuj rozwiązania pielęgnacyjne firmy Dexeryl. Nie istnieją żadne przeciwwskazania, które zabraniały by stosowania kremu Dexeryl u dzieci, które ukończyły już pierwszy rok życia. Zawarta w kremie ciekła parafina, sprawia, że na skórze tworzy się warstwa filtru ochronnego. Efekt ten dodatkowo wzmocniony jest przez drugi jego składnik, którym jest biała wazelina. Filtr ochronny kremu Dexeryl, tworzy silną, fizyczną barierę, która zapobiega parowaniu zawartej w skórze wody do otoczenia. Możemy mieć pewność, że dzięki niemu, nasza skóra nie ulegnie odwodnieniu i pozostanie przez dłuższy czas, prawidłowo nawilżona. Ochronny filtr, powstały dzięki współdziałaniu białej wazeliny i ciekłej parafiny, stwarza również naturalną barierę dla naszej skóry, która chroni ją przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Zawarty w kremie glicerol, sprawia, że skóra zachowuje odpowiedni dla siebie bilans wodny i stan zrównoważonego nawodnienia.

Stosując regularnie Dexeryl krem, możemy także liczyć na to, że nasza skóra nie będzie ulegać dalszym podrażnieniom i związanej z nimi nadwrażliwości. Formuła emulsji leczniczej, posiada swoją potwierdzoną skuteczność, jaka dla wszystkich osób, które cierpią z powodu nadmiernej suchości skóry, może okazać się ulgą oraz sporym sukcesem w walce o swój zdrowy wygląd.

Regeneracja bariery skórnej: klucz do zdrowia i komfortu

Dexeryl nie tylko łagodzi objawy suchego i atopowego naskórka, ale również wspomaga regenerację bariery ochronnej skóry, co jest kluczowe dla utrzymania jej zdrowego stanu. Zastosowanie kremu Dexeryl w codziennej pielęgnacji skóry, zwłaszcza u osób z problemami dermatologicznymi, może przyczynić się do poprawy ogólnej kondycji skóry oraz zmniejszenia ryzyka powstawania stanów zapalnych i infekcji. Dodatkowo, regularne stosowanie kremu może zmniejszyć potrzebę stosowania innych, bardziej inwazyjnych leków, takich jak sterydy czy antybiotyki. Warto więc, zarówno dla naszego komfortu, jak i zdrowia, wypróbować krem Dexeryl i obserwować efekty jego działania na naszej skórze. To właśnie dzięki niemu, odzyskanie zdrowego i promiennego wyglądu stanie się dziecinnie proste!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here