wizyta u barbera
fot. pexels.com

Męska moda to obecnie zadbane fryzury z zaczesem na bok lub do tyłu i podgolonymi bokami i tyłem głowy, a do tego piękna broda i nierzadko wąsy. Aby zadbać odpowiednio o taki wygląd mężczyźni muszą odwiedzać lokalnego barbera, który zajmie się strzyżeniem ich imponujących bród oraz wąsów.

Zobacz też: http://radiobc.pl/dlaczego-warto-korzystac-z-uslug-barbera/

Dlaczego warto chodzić do barbera?

Odwiedzając profesjonalny salon barbera będziemy mogli odpowiednio się przystrzyc, a także zadbać o nasze brody i wąsy. Chcąc by prawidłowo rosły, jeśli zapuszczamy, musimy im zafundować profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

Barber odpowiednio zadba o kształt brody i wąsów oraz o ich długość. Dodatkowo podpowie ci jak masz je pielęgnować na co dzień i stylizować.

W salonie barbera również zostaniemy profesjonalnie przystrzyżeni. Każdy Barber ma swój zestaw specjalistycznych narzędzi, którymi zadba o twoje wąsy lub brodę.

Czego się spodziewać po wizycie u barbera?

Wybierając się do profesjonalnego salonu barbera idzie się nie tylko na strzyżenie oraz na relaks. Taka wizyta z pewnością jest bardzo przyjemna i wielu panów bardzo lubi odwiedzać to miejsce. Dodatkowo w trakcie wizyty możemy również zakupić niezbędne kosmetyki do dbania o brodę lub wąsy, taki jak pomady, kremy do golenia czy inne zestawy do pielęgnacji.

Barber z pewnością przyjrzy się twojemu zarostowi i zaprosi cię na fotel, na którym spyta o to, jak chcesz być ostrzyżony. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z brodą i wąsami, warto spytać go o poradę, zwłaszcza, że początki bywają trudne, gdy skóra przyzwyczaja się do zarostu i mocno swędzi.

Niektórzy barberzy używają również klasycznych narzędzi, takich jak brzytwa. Jeśli się nie boisz przycięcia (choć to niemożliwie w profesjonalnym salonie świadczącym takie usługi), to zgódź się na taki zabieg, bo to niesamowite przeżycie, jak gdybyś cofnął się o kilka lat do innej epoki! A jeśli nie chcesz ryzykować, poproś o inne metody golenia, z pewnością Barber coś zaradzi.

Przeczytaj też: http://www.maleacieszy.pl/rustykalna-kuchnia/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here