clip in

Wiele z metod zagęszczania włosów oraz wizualnego zwiększania objętości włosów ma charakter permanentny, co oznacza, że po zakończeniu zabiegu doczepione pasma naturalne lub syntetyczne pozostają elementem fryzury przez okres od kilku do kilkunastu tygodni. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nieco dłuższych oraz lepiej prezentujących się włosów potrzebujemy jedynie w danym momencie, na przykład po to, by zabłysnąć na wydarzeniu towarzyskim lub też zrobić jak najlepsze wrażenie podczas wieczorku zapoznawczego? Medycyna estetyczna ma na to rozwiązanie – przedstawiamy metodę zagęszczania włosów clip in!

Jak łatwo się domyślić, polega ona na tymczasowym doczepianiu do wyhodowanych pasm włosów ich naturalnie wyglądających odpowiedników przy pomocy specjalnych, ledwo widocznych klipsów, które to w każdej chwili można odpiąć. Sam zabieg również przebiega błyskawicznie, a doświadczonemu styliście lub fryzjerowi przymocowanie pukli wyśmienicie prezentujących się włosów zajmie wyłącznie kilka minut. Pomimo, że omawiane rozwiązanie nie sprawdzi się na dłuższą metę, to jeżeli nie planujemy długoterminowego zagęszczania włosów, metoda clip in sprawdzi się w naszym wypadku wręcz wyśmienicie.

Jej dodatkowym plusem jest też fakt, iż jest ona zupełnie nieinwazyjna, nie niszczy włosów, nie ingeruje w skórę głowy oraz nie powoduje jakichkolwiek podrażnień czy uczuleń, ponieważ podczas aplikacji nie są stosowane jakiekolwiek środki chemiczne czy substancje, które mogłyby negatywnie wpływać na ludzki organizm. Jako, że technika ta jest stosunkowo tania, szczególnie w porównaniu z metodą kanapkową czy keratynową, to decydując się na nią powinniśmy poprosić stylistę lub fryzjera o połączenie z naszą fryzurą pasm charakteryzujących się najwyższą możliwą jakością, a najlepiej – pukli typu remy, które wręcz idealnie współgrać będą z naszym uczesaniem. Jeżeli pragniemy osiągnąć naturalny, elegancki i przyciągający zazdrosny wzrok obserwatorów wygląd, w żadnym przypadku nie możemy decydować się na półśrodki.

Więcej informacji na: http://zageszczaniewlosow.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here