Rzęsy Ardell jako alternatywa dla przedłużanych u kosmetyczki

Możliwości i efekty uzyskiwane przy udziale rzęs Ardell są nie do ocenienia. Przekonali się o tym wszyscy, którzy choć raz mieli z nimi do czynienia. Nie każda z pań może bowiem poszczycić się firanką z rzęs, za to każda może te mankamenty natury poprawić! Jeszcze kilka lat temu „doczepy” nie wywoływały pozytywnych skojarzeń, stanowiły synonim kiczu i tandety. Dziś wiele zmieniło się w tej kwestii i wiele pań sięga po tę formę urozmaicenia codziennego, jak i wieczorowego makijażu z uwagi na łatwość wykonania i niski koszt.

Czy to jest bezpieczne?

Znaczna część kobiet, zanim rozpocznie swoją przygodę ze sztucznymi rzęsami Ardell, zastanawia się, na ile jest to rozwiązanie bezpieczne? Jak się okazuje – nie ma powodów do obaw! Producent bowiem wykorzystuje jedynie naturalne materiały, które nie obciążają oka, ani nie powodują dyskomfortu. Podobnie sytuacja dotyczy kleju. W tym zakresie także możemy liczyć na bezpieczeństwo stosowania. Oczywistym jest, że podczas aplikacji należy zachować wszelkie względy bezpieczeństwa, jednak poprawnie przeprowadzona czynność nie powinna wywołać żadnych niepożądanych skutków. Aby rzęsy Ardell przyniosły maksimum satysfakcji – w szczególności osobom stawiającym pierwsze kroki w tym temacie – producent przygotował zestawy startowe, obejmujące wszystko to, co potrzebuje każda amatorka. A więc, zestaw rzęs, klej oraz wygodny aplikator ułatwiający rozmieszczenie rzęs na powiece.

Czy dam sobie radę?

Wiele wątpliwości budzi również kwestia założenia. Jak się okazuje – niepotrzebnie, albowiem rzęsy Ardell nie powinny nikomu przysporzyć trudności w aplikowaniu. Producent zadbał, aby klientki o każdym stopniu zaawansowania, potrafiły sobie poradzić w ich przyklejeniu. Wystarczy odrobina wprawy, aby móc cieszyć się idealnym makijażem oka, zarówno w sytuacjach codziennych, jak i wieczorową porą.

Najchętniej kupowane

Choć marka w swoim asortymencie posiada wiele różnorodnych zestawów, zarówno rzęs, jak i kępek, od lat największą popularnością cieszy się zestaw Demi Wispies. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jest to niejako klasyk pośród znacznego grona sztucznych rzęs, który upodobały sobie zarówno makijażystki i stylistki, jak również panie, dbające o swój atrakcyjny wizerunek – każdego dnia. Co więcej, rzęsy Ardell są wielokrotnego użytku. Po całym dniu noszenia wystarczy delikatnie je ściągnąć, oczyścić z resztek kleju, aby już następnego dnia na nowo cieszyć się ich perfekcyjnym wyglądem. Stanowią imponującą alternatywę dla klasycznie przedłużanych w salonach kosmetycznych rzęs.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here