Protezy nakładkowe

Braki w uzębieniu potrafią przysporzyć nam wiele przykrych sytuacji. Wysoki spadek samooceny, problemy ze znalezieniem pracy czy problemy z mówieniem, to tylko czubek góry lodowej. Mimo edukacji od najmłodszych lat, na temat przestrzegania higieny jamy ustnej Polacy wciąż mają z tym ogromny problem. W konsekwencji, muszą decydować się na protezy. Dlaczego powinni wybrać akurat protezy nakładkowe?

Protezy nakładkowe – jakie są ich główne zalety?

Tradycyjne protezy mają to do siebie, że często wypadają. Statystyki mówią, że nawet 50% osób, które zdecydowały się na tańszy zamiennik, jest nie zadowolona z finalnego efektu. Jeśli nie chcemy znaleźć się w tej grupie, najlepszą decyzją będzie zdecydowanie się na protezy nakładkowe. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które polegają na instalacji metalowych zaczepów do korzenia zęba, ten rodzaj protez gwarantuje wysoką stabilność oraz jakość. Ponad to, niezwykle dobrze imitują prawdziwe uzębienie, dzięki czemu nie musimy martwić się nienaturalnym wyglądem. Nie da się ukryć, że jest to o wiele droższe rozwiązanie, jednak zdecydowanie warte swojej ceny. Nie powinniśmy powiem oszczędzać na naszym zdrowiu oraz dobrym samopoczuciu. Protezy nakładkowe, posiadają wiele właściwości zdrowotnych takich jak spowolnienie zaniku wyrostka zębowego, który wykształca się kiedy zbyt długo nie robimy nic w kierunku uzupełnienia naszego uzębienia.

Protezy nakładkowe – gdzie warto udać się na zabieg?

Wybierając klinikę dentystyczną w której chcemy wykonać naszą protezę nakładkową, warto kierować się opiniami pacjentów oraz doświadczeniem zawodowym pracowników. Jedno z takich miejsc znajdziemy na stronie https://maszewski.com/protetyka-stomatologiczna/. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, możemy być pewni, że nasza proteza będzie idealna, a na jej stworzenie nie będziemy musieli czekać tygodniami. Jeśli masz już dosyć uciążliwych braków w uzębieniu, które dają się we znaki podczas codziennych czynności, rozważ protezy nakładkowe.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here