Powiększenie ust

Wygląd bardzo często definiuje nasze samopoczucie. Nawet niewielkie defekty powodują spadek samoakceptacji – szczególnie wśród kobiet. Niektórym osobom udaje się pokochać swoje nieperfekcyjne ciało, inni podejmują decyzję o poprawieniu pewnych jego części. Jednym z takich zabiegów jest powiększanie ust kwasem hialuronowym, który poprawia kształt, wypełnia zmarszczki i nadaje im pożądanego wyglądu. Nim jednak zdecydujesz się na zabieg, zapoznaj się z tymi pięcioma zasadami, o których powinnaś pamiętać.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Twoje zdrowie jest najważniejsze. Dlatego unikaj jak ognia ogłoszeń w Internecie, w których niedoświadczone osoby proponują zabieg powiększania ust w podejrzanie niskiej cenie. Koszt profesjonalnego zabiegu wynosi od 600 do 1200 zł. Kwota ta zależna jest od ilości wstrzykiwanego kwasu hialuronowego oraz jego rodzaju.

Zabieg ten powinien być wykonany wyłącznie w sterylnych gabinetach medycyny estetycznej przez osobę wykwalifikowaną. Tylko kompetentny kosmetolog może zagwarantować, że powiększone usta będą prezentować się tak, jak tego oczekiwałaś. W innym przypadku możesz skończyć z widoczną asymetrią ust, a w najgorszym wypadku – nawet z zakażeniem. Pomijając już dodatkowe koszty związane z korektą ust po niekompetentnym ich wypełnianiu.

Usta mają być dopasowane do CIebie

Każda osoba jest wyjątkowa. Różni nas nie tylko charakter, ale i nasze rysy twarzy. Nie powinno być więc wielkim zaskoczeniem, że nie każdemu pasuje to samo. Osobiste preferencje Klientki dla specjalisty wykonującego zabieg są bardzo ważne i również brane pod uwagę. Mimo to zawsze powinien wygrać zdrowy rozsądek.  Usta powinny być dopasowane do twarzy – jej kształtu, wielkości, wielkości i rozmieszczenia oczu. Z tego powodu warto zostawić zdjęcie ulubionej aktorki lub piosenkarki w domu, a samemu oddać się w ręce profesjonalisty, który poprawi symetrię i wypełni usta tak, abyś wyglądała jak najlepsza wersja siebie, wciąż pozostając sobą, a nie stając się kimś innym.

Zdrowy umiar to podstawa

Chociaż powiększone usta kwasem hialuronowym nie są czymś, co zostanie z Tobą do końca życia, to i tak warto pamiętać o umiarze. Zbyt duża ilość kwasu hialuronowego może spowodować „efekt karpia”. Tak karykaturalny wygląd również może być powodem kompleksów oraz poczucia dużego dyskomfortu. Celem powiększonych ust jest redukcja niewielkich zmarszczek, nawilżenie oraz poprawienie ich symetrii. Taki naturalny wygląd zawsze będzie prezentować się dobrze i z klasą.

Prawidłowo wykonany zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie sprawia żadnego dyskomfortu oraz nie jest wyczuwalny. Odpowiednio powiększone usta sprawią, że poczujesz się ze sobą dobrze.

Zabieg powiększania ust nie jest operacją

Przed zabiegiem powiększenia ust kwasem hialuronowym nie trzeba wykonywać dodatkowych badań. Warto zadbać o odpowiednie nawodnienie oraz przez pierwsze kilka dni unikać częstej ekspozycji ciała na słońce oraz picia bardzo gorących napojów. Przed zabiegiem powiększania ust kwasem hialuronowym, kompetentny pracownik gabinetu medycyny estetycznej przeprowadzi szczegółowy wywiad. Celem takiej rozmowy jest ustalenie Twoich oczekiwań oraz upewnienie się, że kwalifikujesz się do zabiegu.

Sam zabieg nie jest bolesny, ale kłucie igłą może powodować delikatny dyskomfort. Dlatego, aby zniwelować nawet najmniejszy ból, pracownicy gabinetów medycyny estetycznej stosują specjalny krem znieczulający. Zabieg trwa do 30 minut, a po jego wykonaniu można od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Pewność siebie rodzi się w głowie

Pewność siebie zdobywa się nie poprzez większe usta, węższą talię lub szczuplejsze uda. Owszem, wszelkie zabiegi poprawiające wygląd zwiększają naszą samoakceptację oraz poczucie atrakcyjności. Jednak celem pracowników  gabinetu medycyny estetycznej  Pokojska w Gdańsku, nie jest dopasowanie nas do współczesnego kanonu piękna, a jedynie podkreślenie naszej naturalnej urody.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here