Nanoring

Marzeniem wielu kobiet są długie, gęste i lśniące włosy, które często utożsamiane są ze swoistym synonimem kobiecości, jednak natura nie zawsze okazuje się łaskawa. Struktura włosa często uwarunkowana jest genetycznie, dlatego tak trudno walczyć z cienkimi włosami, które w dodatku ciężko zapuścić. Nie oznacza to jednak, że należy porzucić swoje pragnienia – z pomocą przychodzi profesjonalne przedłużanie włosów. Jedną z najbardziej innowacyjnych metod jest doczepianie włosów na nanoringi, które pozwala cieszyć się pięknymi włosami bez sztucznego efektu.

Nanoringi – dyskretna metoda przedłużania włosów

Jeszcze do niedawna przedłużanie włosów kojarzyło się z doczepianiem pasm syntetycznych włosów o, co tu dużo mówić, wątpliwej jakości, które po zaaplikowaniu na głowie mocno odróżniały się od naturalnych kosmyków. Obecnie można jednak wybierać wśród wielu sposobów na doczepianie włosów, które pozwalają uzyskać maksymalnie subtelny efekt. Włosy przedłużane na nanoringi to jedna z najbardziej dyskretnych metod z powodzeniem stosowana przez doświadczonych stylistów fryzur, dzięki której bez trudu można uzyskać pożądany efekt zdrowych, długich i zadbanych włosów o zdecydowanie większej objętości.

Włosy doczepiane na nanoringi – na czym polega?

Metoda przedłużania włosów na mikroringi znana jest w branży fryzjerskiej od wielu lat, jednak została ona nieco zmodyfikowana w trosce o jeszcze większy komfort i zadowolenie klientów. Tak powstała metoda na nanoringi, która zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Doczepiane wlosy na nanoringi to bezinwazyjna metoda przedłużania polegająca na doczepianiu pojedynczych pasemek za pomocą nanoringów, czyli metalowych obrączek ze specjalnymi końcówkami, które zaciska się na naturalnych włosach za pomocą obcążków. W odróżnieniu od mikroringów, aplikacja nanoringów na włosach wymaga wsparcia specjalną pętelką, który ułatwia precyzyjne założenie drobnej obrączki we właściwym miejscu.

Włosy na nanoringi – dla kogo?

Metoda doczepiania włosów na nanoringi jest szczególnie polecana osobom o cienkich, przerzedzonych włosach, które pod wpływem innych metod przedłużania z użyciem klejów czy wysokiej temperatury. Z uwagi na mało inwazyjny charakter zabiegu, przedłużanie na wlosow na ringi może być stosowane również w przypadku wszystkich rodzajów włosów o zróżnicowanej długości czy gęstości.

Włosy nanoringi – zalety zabiegu przedłużania na ringi

Na samym początku warto podkreślić, że przedłużanie włosów na nanoringi jest zdecydowanie bezpieczniejsze dla naturalnej struktury włosa niż choćby doczepianie włosów na gorąco. Metalowe obrączki można w każdej chwili ściągnąć bez najmniejszych problemów, co jednak najlepiej zrobić po zauważeniu sporych odrostów. Co więcej, doczepiane pasemka można ponownie wykorzystać po zaopatrzeniu się w nowe nanoringi, co zmniejsza koszty ponownego zabiegu. Wielkim atutem przedłużania włosów na ringi jest natychmiastowy efekt długich i zdrowych włosów, który utrzymuje się przez ok. 3-4 miesiące, w zależności od tempa wzrostu włosów oraz ich pierwotnej długości.

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here