lampiony

Wśród modnych dekoracji wykorzystywanych podczas przyjęć weselnych pojawia się wiele oryginalnych opcji. Wszystkie elementy mają za zadanie stworzyć wyjątkowy nastrój i sprawić, aby uroczystość na długo pozostała w pamięci uczestników. Jednym z rozwiązań budzących szczególnie duże zainteresowanie są lampiony na wesele. Co warto wiedzieć o tych akcesoriach i jak wybrać odpowiednie?

Dlaczego warto wybrać lampiony?

Do popularnych lampionów zalicza się zarówno egzemplarze wykorzystywane jako dekoracje, jak i elementy wypuszczane w niebo. Warto wiedzieć, że pomysł na tego typu ozdoby wywodzi się z tradycji wschodniej. W niektórych państwach azjatyckich lampiony zawieszane są w domach od wieków. Powszechnie kojarzy się je z przyciąganiem dobrych duchów. Pojawienie się lampionów na weselu z pewnością można więc uznać za korzystną wróżbę. Zawieszenie takich dekoracji pozwoli ponadto stworzyć wyjątkowy nastrój. Ciepłe światło lamp lub świec w kolorowych osłonach wpłynie korzystnie na samopoczucie i nada szczególnego charakteru wszystkim zdjęciom. Oprócz elementów dekoracyjnych można zdecydować się na lampiony na wesele, które po zapaleniu uniosą się w niebo. Co warto o nich wiedzieć?

Estetyczna aranżacja i niezapomniane doznania

Młode pary poszukują zwykle sposobów na to, aby uroczystość weselna była naprawdę wyjątkowa. Jednym ze sposobów na stworzenie pięknej scenerii, która na długo pozostanie w pamięci jest wspólne wypuszczenie w niebo świecących lampionów. To opcja szczególnie polecana na wesela w plenerze. Unoszące się lampiony na wesele będą też dobrą alternatywą dla fajerwerków, których użycie w wielu miejscach może nie być dozwolone. Należy pamiętać, że do pokazu lampionów konieczne jest zdobycie odpowiedniego pozwolenia.

Dekoracje ze świetlistych elementów sprawdzą się na salach, wiatach i namiotach. Tego typu ozdoby dostępne są w dużej ilości kształtów, rozmiarów i kolorów. Dlatego też bez problemu można dopasować je do wybranego stylu. Popularnością cieszą się zestawy lampionów na wesele w klasycznych barwach, takich jak biel, écru i srebro. Estetycznym rozwiązaniem mogą okazać się też barwne elementy w kształcie serc.

Ozdobne lampiony mogą występować pojedynczo lub przybierać formę świetlistych girland. Dopasowane do aranżacji i gustu młodej pary z pewnością podkreślą charakter uroczystości. Stworzenie ciepłego i przyjaznego klimatu sprawi, że weselna atmosfera będzie naprawdę przyjemna. Tego typu dekoracje sprawdzają się podczas tradycyjnych i oryginalnych przyjęć.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here