Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg, na którego wykonanie decyduje się coraz więcej osób. To dowód na to, że ginekologia estetyczna rozwija się w błyskawicznym tempie. Kiedy warto zdecydować się na labioplastykę? Jaki efekt można dzięki niej uzyskać? 

Każdy człowiek żyjący na tym świecie jest inny. Różnimy się między sobą wieloma cechami fizycznymi. To samo dotyczy także kobiecych narządów płciowych. Wygląd warg sromowych może być niezwykle zróżnicowany i wbrew stale powtarzanym mitom, wcale nie ma ty jednego wzoru, czy ideału. Każda z nas jest po prostu inna. Niektóre wargi sromowe są większe, inne mniejsze, jedne cienkie, a inne grube. To zupełnie naturalne. Porównywanie nie ma tu więc sensu, ponieważ kształt i prezencja waginy nie powinny wzbudzać w nas niepokoju. Oczywiście jest tak, dopóki anatomia nie wpływa na nasz codzienny komfort. Przerost warg sromowych powoduje na przykład liczne otarcia, ból i zwiększa prawdopodobieństwo występowania częstych infekcji. W takich przypadkach warto zdecydować się na zabieg korekty kształtu warg sromowych, jakim jest labioplastyka.

Labioplastyka — co to jest?

Labioplastyka to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, mający na celu korektę warg sromowych mniejszych oraz większych. Umożliwia on poprawę zarówno ich funkcjonalności, jak i wyglądu. W czasie wykonywania takiego zabiegu można zmienić kształt warg sromowych, zmniejszyć je, skrócić, a nawet powiększyć. Dokładniej mówiąc, polega on na wycięciu nadmiaru tkanki oraz odpowiednim ukształtowaniu pozostałej. Labioplastykę przeprowadza się metodą chirurgiczną lub laserową. Pierwsza wyróżnia się bardzo dużą skutecznością. Laser natomiast umożliwia wykonanie korekty w sposób nieinwazyjny. Jeśli chcemy wykonać zabieg, jakim jest labioplastyka Warszawa to miasto, w którym znajdziemy wiele renomowanych klinik wykonujących go. Jedną z najczęściej polecanych jest https://medifem.pl/ginekologia-plastyczna-chirurgia/labioplastyka/.

Labioplastyka — dla kogo?

Labioplastyka jest zabiegiem adresowanym do kobiet, które chciałyby zmienić wygląd swych warg sromowych. Dotyczy to zarówno przypadków, kiedy to powodem jest chęć zmiany spowodowana estetyką, jak i wtedy, kiedy ich kształt ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie komfortu życia. Labioplastyka polecana jest przede wszystkim kobietom cierpiącym na przerost warg sromowych, a także paniom, których srom uległ deformacji, na przykład w czasie porodu. Dzięki zabiegowi można raz na zawsze pozbyć się dyskomfortu i wszelkich przykrych dolegliwości, związanych z przerostem warg sromowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here