Gdy rzęsy są niezbyt gęste – skorzystaj z kępek!

Na pewno każda z nas przynajmniej raz w życiu zechciała mieć piękne i długie rzęsy, których zazdroszczą inne kobiety. Dziś jest to bliższe, niż mogłoby się wydawać! Jeżeli natura nie obdarowała cię tak hojnie, jak tego pragniesz, swobodnie możesz skorzystać z szerokiej oferty przedłużania rzęs, przy pomocy kępek rzęs lub rzęs na pasku! My jednak skupimy się dziś na tych pierwszych i pokażemy wam ich zalety!

Nic samodzielnie

Jeżeli decydujecie się na aplikowanie rzęs w kępkach, to musimy was ostrzec – nie zrobicie tego samodzielnie. To zabieg wymagający naprawdę dużej precyzji i umiejętności. Osiągnięty efekt będzie naprawdę ciekawy, gdyż pojedyncze kępki mają w domyśle przypominać do złudzenia naszą naturalną rzęsę. Najlepszymi z dostępnych sztucznych kępek są te jedwabne, które najlepiej imitują to, co już mamy na powiekach. Oczywiście nie myślcie, że to jedyna możliwość – sklepy z tanimi akcesoriami do rzęs są pełne tanich, słabej jakości rzęs, które może i kuszą ceną, jednak są po prostu gorsze i nie warto marnować na nie naszych ciężko zarobionych pieniędzy.

rzęsy

Rodzaje rzęs

Rzęsy w kępkach dzielimy zwykle na te z węzełkiem oraz te bez niego. Różnice między nimi są naprawdę drobne. Te pierwsze przez swoją budowę będą bardziej widoczne przy nasadzie, natomiast drugie będą wyglądały znacznie naturalniej – obie zadowolą swoje fanki. Przy umiejętnym zaaplikowaniu ich między naturalne rzęsy uzyskamy bardzo przyjemny i estetyczny efekt, który będzie niezwykle estetyczny. Od teraz łatwo będzie ci podkreślić oczy w większości makijażów, przez co będą one tak zalotne, jak jeszcze nigdy! Inną ciekawą zaletą kępkowych rzęs jest to, że nie obciążają one aż tak górnej powieki. To na pewno będzie odczuwalne podczas codziennego użytkowania – to częsta przypadłość znana z rzęs na pasku!

Paleta rzęs w kępkach

Paleta rzęs w kępkach – źródło: amazinglashes.com/rzesy-kepki

Podsumowanie

Kępki mają to do siebie, że są bardzo komfortowe w noszeniu i pozwalają na większą kreatywność w klejeniu ich przez stylistkę! Wolisz gęste, wyraziste rzęsy? A może coś lżejszego, co nie będzie tak skupiało uwagi? Możecie mieć pewność, że kępki rzęs dadzą Ci to, czego szukasz! Nie czekaj dłużej i umawiaj swoją wizytę u ulubionej specjalistki!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here