Nici liftingujące

Pacjenci poszukują dziś najbardziej innowacyjnych i małoinwazyjnych zabiegów, które są nie tylko bezpieczne i skuteczne, ale także zapewniają naturalnie wyglądające rezultaty. Jeśli chodzi o podnoszenie twarzy, pierwszą opcją, która przychodzi na myśl jest tradycyjny lifting twarzy. Jednak obecnie pacjenci są znacznie bardziej wymagający w stosunku do wybieranych zabiegów – wielu z nich jest mniej skłonnych do wyboru operacji, jeśli istnieją inne opcje obiecujące dobre rezultaty bez konieczności wykonywania nacięć. Wraz z wiekiem postępująca utrata zasobów kolagenu i elastyny sprawia, że na naszej skórze zaczynają pojawiać się oznaki wiotkości, zwiotczenia i zmarszczki. Zaczynamy również wyglądać na osoby nieciekawe i zmęczone – co może nie odzwierciedlać tego, jacy naprawdę jesteśmy wewnątrz.

Nici do liftingu

Jak sama nazwa wskazuje, nici do liftingu są w rzeczywistości niewidocznymi nićmi, które mają na sobie maleńkie stożki lub chwytaki, które działają jak “kotwice” pomagające podnieść i zawiesić skórę w pożądanych pozycjach. Powszechnie wykonywane na różnych częściach twarzy, takich jak brwi, nos, kości policzkowe, podgardle i szyja – najpierw wykonywane jest znieczulenie miejscowe w różnych punktach wejścia, dzięki czemu nici są następnie strategicznie wprowadzane za pomocą dużej igły pod podskórną warstwę tłuszczu. Nici są często umieszczane głęboko w warstwach tłuszczu, ponieważ jest to obszar, w którym zaczynamy tracić tłuszcz w pierwszej kolejności i jest odpowiedzialny za obwisłe i opadające podgardle, które często zauważamy z wiekiem.

Mechaniczny efekt liftingu: nici działają jak struktura rusztowania dla tkanek w obrębie skóry, podtrzymując jej nowy kształt. Biochemiczny efekt liftingu: zabieg wyzwala produkcję kolagenu, który jest w stanie zwiększyć i podtrzymać odmładzające i napinające efekty zabiegu.

Nici liftingujące Warszawa

Klinika w Warszawie oferuje innowacyjne zabiegi: BARB 4D, APTOS, FIRST LIFT. BARB 4D to zabieg nie wymagający ingerencji skalpela. W tej metodzie używa się wielowymiarowych haczyków. Ta nowoczesna technika służy do skutecznej korekty szyi, twarzy, biustu – może być również stosowana po liposukcji. APTOS to specjalistyczne nici, które stosowane w zabiegach odmładzających, Rewitalizacja skóry jest małoinwazyjna, ale skuteczna. FIRST LIFT jest doskonałym zabiegiem, który nie wymaga chirurgicznej interwencji.

Zadowalający efekt widoczny jest już po 2 tygodniach. Nici świetnie się wchłaniają i wybierane są do wykonywania skutecznego liftingu skóry twarzy. Klinika w Warszawie zatrudnia wykwalifikowany personel, który ma doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów. Wszystkie zabiegi wykonywane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa z zachowaniem najwyższego komfortu pacjentów. Nici liftingujące warszawa są małoinwazyjne, a zarazem efektywne. Wystarczy jedynie kilka tygodni, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Zabiegi te nie mają efektów ubocznych i są całkowicie bezbolesne. Klinika w Warszawie to najlepszy wybór i gwarancja wspaniałych efektów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here