ems

Trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, która cieszy się dużą popularnością. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla zawodowych sportowców i osób z doświadczeniem treningowym, jak i dla amatorów aktywności fizycznej. Ponadto może być wykorzystywana przez fizjoterapeutów w celu przyspieszenia efektów rehabilitacji. Na czym polega? I dlaczego własne studio EMS to świetny pomysł na biznes?

Czym jest trening EMS i jakie daje korzyści?

Trening EMS polega na elektrostymulacji mięśni poprzez wywoływanie intensywnych skurczów tkanek za pomocą impulsów elektrycznych. Impulsy wysyłane są za pośrednictwem elektrod umiejscowionych na specjalnym kombinezonie. Urządzenie do elektrostymulacji zastępuje tradycyjny sprzęt do ćwiczeń. Trening EMS pobudza równocześnie 10 głównych partii mięśniowych bez stosowania ciężarów. Impulsy docierają do głęboko położonych mięśni. Metoda EMS w połączeniu z ćwiczeniami funkcjonalnymi może przynieść spektakularne efekty. Nie tylko pomaga budować siłę, szybkość i poprawia wydolność, ale także może przyczynić się do redukcji tkanki tłuszczowej i budowy masy mięśniowej. Ponadto jest nieoceniona w walce z bólami pleców.

Trening EMS jest przebadany i skuteczny. Podczas jednej sesji treningowej można spalić od 500 do nawet 1200 kcal. Dwie sesje w tygodniu pod okiem trenera połączone z odpowiednio zbilansowaną dietą to przepis na sukces!

Własne studio treningu EMS – dlaczego warto?

Metoda treningowa EMS jest odpowiednia zarówno dla osób wytrenowanych, jak i dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną – dla kobiet i mężczyzn. Trening jest bezpieczny, wiąże się z niskim ryzykiem kontuzji (brak konieczności używania maszyn i wolnych ciężarów), a przy tym pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Jednak aby trening EMS przyniósł oczekiwane efekty, musi być prowadzony pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego. Zadaniem trenera jest ułożenie planu treningowego maksymalnie dopasowanego kondycji i celu podopiecznego oraz czuwanie nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń. 

Zostanie trenerem personalnym EMS i otwarcie własnego studia to doskonały, i co najważniejsze – bezpieczny, pomysł na biznes! Wszystko ze względu na rosnącą popularność tej metody treningowej i wysokie  zdrowym, aktywnym trybem życia. Jak założyć własne studio treningu EMS?

Bezpieczna opcja – biznes na zasadach franczyzy

Świetnym rozwiązaniem jest studio na zasadach franczyzy! Franczyza studia fitness to doskonały sposób na wyeliminowanie wysokiej bariery wejścia na rynek i szansa na prowadzenie własnego biznesu z niskim wkładem własnym. Pracując pod spójną, rozpoznawalną marką, szybko zdobędziesz pierwszych klientów i w błyskawicznym czasie rozwiniesz swój biznes!

MEON EMS to spółka oferująca możliwość otwarcia własnego studia EMS na zasadach franczyzy. Firma w ramach współpracy oferuje pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności. Zespół specjalistów MEON EMS doradza w doborze sprzętu fitness, a także dzieli się wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów. Współpraca na zasadach franczyzy to gwarancja spójnej identyfikacji wizualnej biznesu od samego początku, dostęp do materiałów marketingowych i szkoleniowych, kompleksowych narzędzi do prowadzenia dokumentacji i stałe wsparcie merytoryczne.

Biznes na zasadach franczyzy to bezpieczna i dużo łatwiejsza opcja, którą bez wątpienia warto rozważyć! To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które marzą o własnym biznesie, ale ryzyko niepowodzenia na rynku blokuje ich działania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here