Zestawy startowe do manicure tytanowego

Manicure tytanowy wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam już od wielu lat jest jedną z popularniejszych form stylizacji paznokci. Na Polskim rynku pojawił się niedawno i dopiero zaczyna na stałe gościć w salonach kosmetycznych. Warto więc wyjść przed szereg i już dziś zapoznać się z jego specyfikacją. Wprowadzając go do swojej oferty można naprawdę wiele zyskać!

Manicure tytanowy – jaka jest jego specyfika?

Manicure tytanowy najczęściej porównywany jest do hybrydowego. Prawda jest jednak taka, że wiele te dwie metody różni. Przede wszystkim przy tytanowym stosuje się nie lakiery, a specjalne pudry. Przy ich utwardzaniu nie jest wykorzystywana lampa UV/LED. Tutaj wystarczy nałożenie specjalnego utwardzacza, który aplikuje się tak jak zwykły lakier do paznokci. Kolejna różnica polega na tym, że manicure tytanowy jest znacznie bezpieczniejszy dla płytki paznokcia. Już brak potrzeby zastosowania lampy jest tu bardzo ważny. Do tego dochodzi fakt, iż wykorzystywany puder tytanowy zawiera witaminy i minerały. Ich zadaniem jest odbudowa i regeneracja płytki paznokcia. Co więcej, puder ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z alergiami i posiadających wrażliwą skórę. Kolejna kwestia która wyróżnia manicure tytanowy to trwałość do pięciu tygodni, a także fakt iż można go uzupełniać. Dzięki temu jeszcze dłużej można cieszyć się nienaganną stylizacją.

Zestawy startowe do manicure tytanowego – co się w nich znajduje?

W zestawie startowym do manicure tytanowego powinny znaleźć się najważniejsze akcesoria, bez których aplikacja jest niemożliwa. Będzie to oczywiście zestaw pudrów z pigmentami, która nadadzą płytce paznokcia kolor, ale także baza i utwardzacz. W zestawach startowych przeznaczonych dla profesjonalistów nie może zabraknąć także filmów instruktażowych. To dzięki nim można zwiększyć swoje kompetencje i wprowadzić manicure tytanowy jako usługę oferowaną w salonie kosmetycznym. Przeglądając oferty np. od https://revelpolska.pl/produkt/zestaw-startowy-podstawowy/ można zauważyć, że dają oni możliwość konsultacji z instruktorem. To niezwykle ważne, ponieważ by zadowolić klientki nienagannym manicure należy mieć pełne informacje jak go wykonać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here