Wszystko co chcesz wiedzieć o powiększaniu piersi ale boisz się zapytać

Zabiegi medycyny estetycznej nie są dziś niespotykaną rzeczą. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zmieniła się nasza świadomość na temat urodowych poprawek, a dobry wygląd stał się wyznacznikiem sukcesu i dobrego samopoczucia, stąd taką popularnością cieszą się ostatnio zabiegi powiększenia piersi.

Kiedy zdecydować się na zabieg powiększenia piersi?

Nie jest tajemnicą fakt, że każde ciało jest inne i każdy posiada swoje indywidualne podłoże genetyczne. Nie każda kobieta cieszyć może się idealnym wyglądem i rozmiarem piersi, choć to też jest bardzo często subiektywne odczucie, bo gusta jak wiadomo są różne. Nie ma uniwersalnego kanonu piękna, kluczem jest tutaj samoakceptacja, kiedy kobieta czuje się dobrze w swoim ciele, wygląda pięknie i cieszy się dobrym samopoczuciem. Kiedy biust zaczyna bardziej przeszkadzać niż cieszyć i dawać powody do dumy, warto zastanowić się nad zabiegiem, jakim jest powiększanie piersi, zabieg ten polecany jest wszystkim tym kobietom, które nie czują się dobrze w swoim ciele i chciałyby coś w nim zmienić.

Jaki rodzaj implantu wybrać?

Powiększanie piersi to inwazyjny zabieg, który przeprowadzony przez odpowiednich specjalistów, wprowadzi życie na nowy, lepszy poziom. Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki oferuje wysokiej jakości implanty piersiowe, które bez narażenia na uszkodzenia mechaniczne cieszyć będą swoją trwałością przez 10-15 lat. Obecnie najczęściej wybieranym implantem pod względem wypełnienia są implanty piersiowe z żelowym, silikonowym wypełnieniem. Jeśli chodzi o kształt, wyróżnia się implanty okrągłe, oraz anatomiczne. Wybór odpowiedniego modelu należy zostawić specjalistom, którzy bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy, wybiorą ten idealny, nigdy nie należy sugerować się przeżyciami i radami koleżanek, ponieważ na całość efektu wpływ mają indywidualne uwarunkowania pacjenta.

Jak wygląda zabieg i jak się do niego przygotować?

Przed zabiegiem należy wykonać zlecone przez specjalistę podstawowe wyniki laboratoryjne krwi, na czas samej operacji wymaga się, by pacjent był na czczo. Samo powiększanie piersi trwa ok 2 godziny i przeprowadzane jest w znieczuleniu ogólnym. W zależności od spodziewanego efektu i wybranego implantu, implanty piersiowe wszczepione zostają pod mięsień, bądź gruczoł piersiowy. Po udanym zabiegu pacjent poddany zostaje dwudniowej hospitalizacji, gdzie zażywa przeciwbólowe leki uśmierzające pooperacyjny dyskomfort. Całkowity powrót do codziennych czynności jest indywidualną kwestią, ale zazwyczaj jest możliwy już po 7 dniach, w dalszym ciągu jednak należy nie przeciążać ramion, oraz nosić specjalny, podtrzymujący biustonosz.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here