W jaki sposób EyeSystem przywraca kolory w życie klientów System 5/95

We współczesnym świecie człowiek spędza prawie cały swój wolny czas ze smartfonem. Większość zawodów związane są z komputerami. Ludzie spędzają ponad 8 godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych. Zły sen, niezdrowe jedzenie, złe nawyki, ciągły stres – to są czynniki, które wpływają na utratę wzroku. W XXI wieku choroby oczu stały się znacznie młodsze, a na krótkowzroczność cierpią już nie tylko osoby starsze, ale także co drugie dziecko w wieku 15–16 lat.

Jak możemy poprawić taką sytuację? Aby zachować zdolność dobrego widzenia w przyszłości, konieczne jest już teraz:

 • prowadzić zdrowy tryb życia;
 • pozbyć się złych nawyków;
 • dostosować dietę;
 • poprawić sen i jakość odpoczynku w ogóle;
 • nie wykorzystywać telefonu, komputera, telewizora na godzinę przed snem i godzinę po śnie (niech ciało się obudzi i przygotuje do spania);
 • poprawiają krążenie krwi w naczyniach i oczach.

Jeśli co do pierwszych 5 punktów wszystko jest mniej-więcej jasne, to jak naprawić problem z ostatniego? Specjaliści Systemu 5/95 wraz z naukowcami z Japonii i Korei Południowej opracowali unikalny sprzęt zwany EyeSystem. Obejmuje 7 metod oddziaływania:

 1. akupresura – uciskanie poduszkami powietrznymi na określone obszary oczu;
 2. podczerwień – głęboko penetrujące ciepło biorezonansowe, które poprawia krążenie krwi, zmniejsza obrzęki, łagodzi skurcze;
 3. wibracje o niskiej częstotliwości, które poprawiają odżywianie mięśni oczu;
 4. leczenie kamieniami – wykorzystując NanoTourmalin, będący unikalnym stopem minerałów, który sprzyja gojeniu się skóry, przedostawaniu się tlenu do komórek oraz wydalaniu toksyn;
 5. jonizacja – przywrócenie równowagi ujemnie naładowanych jonów;
 6. ekspozycja na naturalne pole magnetyczne;
 7. muzyka zdrowotna – 12 relaksujących dźwięków natury.

Dzięki właściwościom EyeSystem z Systemu 5/95 ulega poprawie przepływ krwi w naczyniach głowy, poprawia się odżywienie struktur oka, krew staje się nasycona tlenem. To pozwala zachować młodość oczu, zmniejsza zmęczenie i może pomóc poprawić widzenie.

EyeSystem zaleca się stosować codziennie zgodnie z Systemem 5/95. Jest to zrównoważony japoński program do codziennej poprawy zdrowia, celem którego jest zapobieganie chorobom. Zgodnie z programowym podejściem, 5% – około godziny swojego czasu poświęcamy na poprawę zdrowia, a pozostałych 95% cieszymy się pełnym życiem i dobrym samopoczuciem.

Posiadacze sprzętu EyeSystem od System 5/95 chętnie polecają go do użytku każdemu człowieku. Odnotowują przy tym, że ten produkt pomaga poprawić widzenie, normalizuje ciśnienie krwi i łagodzi bóle głowy. Użytkownicy lubią mówić, że EyeSystem przywrócił w ich życie kolory.

[Głosów:2    Średnia:5/5]