wtorek, Październik 16, 2018

Jak kobieta może znaleźć moment dla siebie?

0
Jak kobieta może znaleźć moment dla siebie?

W dzisiejszych czasach kobiety mają wielką trudność w znalezieniu chwili dla siebie, ponieważ w większości przypadków decydują się łączyć życie zawodowe z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu.

Flora bakteryjna pochwy – naturalna ochrona przed infekcjami intymnymi

0
Flora bakteryjna pochwy – naturalna ochrona przed infekcjami intymnymi

Kobiety bardzo często doznają różnych infekcji intymnych i wiele z nich jest spowodowane zaburzeniami w florze bakteryjnej pochwy. Dlaczego prawidłowa flora ma tak duże znaczenie i co należy robić, aby o nią dbać?

Jakie tabletki na wypadanie włosów wybrać?

0
Jakie tabletki na wypadanie włosów wybrać

Problemy z wypadającymi włosami dotyczyć mogą prawie każdego, pojawiają się one w każdym wieku, dlatego też trzeba być przygotowanym na takie doświadczenie, które na pewno nie będzie niczym przyjemnym. Włosy wypadają zarówno kobietom i mężczyznom, dlatego warto zadbać o ich poprawną kondycję, tak aby nie wypadały one np. podczas mycia garściami. Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej, ponieważ ludzie nie przykładają dużej wagi do pielęgnacji swoich włosów, stosują niewłaściwe szampony, a potem efekty nie są zbyt zadowalające, gdy na głowie znajduje się coraz mniej włosów i nie można takiego procesu przyhamować. W takiej sytuacji warto zdecydować się na tabletki na porost włosów, które mogą pomóc niejednej osobie wyjść z opresji.

Najlepsze tabletki na porost włosów

Tabletek na porost włosów jest jednak na polskim rynku bardzo dużo, dlatego też warto najpierw zapoznać się z opiniami innych użytkowników, albo rankingami takich tabletek. Na szczęście dotrzeć można do nich za darmo, przy pomocy sieci internetowej. Polecane tabletki to:

  • Revalid,
  • Expert Włosy,
  • Oenobiol,
  • Inneov.

Najlepsze tabletki na porost włosów

Warto wypróbować na swoich włosach którąś z proponowanych opcji, ponieważ wielu użytkowników poleca właśnie takie tabletki, które sprawdzają się w zdecydowanej większości przypadków. Większość z tych tabletek ma bardzo pozytywny skład, ponieważ znaleźć można w nich ekstrakty roślinne, sole mineralne, witaminy, czy też aminokwasy siarkowe. Jest to bardzo dobry zbiór składników dla ludzkich włosów, które będą w stanie wspomóc człowieka w codziennej walce o piękne włosy, które nie będą wypadały. Tabletki zawierają w sobie też różne minerały takie jak: mangan, potas, żelazo, magnez. Widać wyraźnie, że do ich składu nie można się przyczepić, a na pewno stosując je można być pewnym, że włosy będą mocniejsze, zaprzestaną wypadać i będą prezentować się zdecydowanie lepiej niż do tej pory.

Tabletki na włosy – Czy naprawdę działają?

Tabletki na włosyPozytywne działanie tabletek na włosy jest udowodnione przez wielu badaczy. Zapewniają one włosom odpowiednie składniki odżywcze oraz minerały, których im brakuje. Dzięki temu można skutecznie zahamować proces wypadania włosów, niezależnie od tego, czy problemy dotyczą mężczyzn, czy też kobiet. Zwykle włosy wypadają jednak dojrzewającym mężczyznom, którzy nie umieją sobie z tym samodzielnie poradzić. Nie jest to łatwe zadanie, ale posługując się tabletkami na porost włosów można załatwić sprawę i nie martwić się o to, że w przyszłości problem pojawi się na nowo. Tabletki odpowiedzialne są przede wszystkim za regularne odbudowywanie cebulek włosów i takie zadanie realizują perfekcyjnie. Dodatkowo włosy są wzmacniane, a porost stymulowany. Nic dziwnego, że popularność tabletek na całym świecie jest coraz większa, skoro można dzięki nim pozbyć się wstydliwego kłopotu. Mała ilość włosów na głowie może doprowadzić wiele osób do poważnych kompleksów, więc lepiej warto z tym skutecznie walczyć.

Podsumowanie – Czy warto stosować preparaty na porost włosów?

Zastanawiając się nad tym, czy warto sięgać po środki na porost włosów, warto wziąć pod uwagę opinie użytkowników, które znajdują się w Internecie. Opinie te są pozytywne, dlatego można z nich wywnioskować, że tabletki działają, nie mają żadnych negatywnych następstw i nie powinny nikogo rozczarować. Dzięki nim nawet silne pociągnięcie ręką za włosy nie powinno wywołać sytuacji, w której włosy będą wypadać. Tabletki działają pozytywnie, zwłaszcza jeśli chodzi o poprawę struktury włosów, co jest dla osób sięgających po takie środki najważniejszą kwestią. Można mieć pewność, że po tej kuracji włosy będą atrakcyjniejsze, będzie ich więcej i ponadto zadba się o ich zdrowie. Pobudzenie wzrostu włosów będzie gwarantowane za każdym razem, gdy sięgnie się po wybrane przez siebie tabletki. Wybór jest więc prosty, warto przeznaczyć trochę pieniędzy na tak skuteczne produkty na wypadanie włosów, gdyż jest to jedna z najlepszych opcji na pozbycie się uciążliwego problemu, który negatywnie wpływa na każdego człowieka.

Gdy rzęsy są niezbyt gęste – skorzystaj z kępek!

0
Gdy rzęsy są niezbyt gęste – skorzystaj z kępek!

Na pewno każda z nas przynajmniej raz w życiu zechciała mieć piękne i długie rzęsy, których zazdroszczą inne kobiety. Dziś jest to bliższe, niż mogłoby się wydawać! Jeżeli natura nie obdarowała cię tak hojnie, jak tego pragniesz, swobodnie możesz skorzystać z szerokiej oferty przedłużania rzęs, przy pomocy kępek rzęs lub rzęs na pasku! My jednak skupimy się dziś na tych pierwszych i pokażemy wam ich zalety!

Dobra apteka internetowa – czym się sugerować?

0
Dobra apteka internetowa - czym się sugerować?

Sprzedaż produktów przez Internet wywróciła do góry nogami wszelkie zasady handlu. Najczęściej tą drogą kupujemy odzież, obuwie, książki, sprzęt RTV i AGD. W tej formie zakupów nęci nas przede wszystkim łatwość procedury i wygoda. Nie wychodząc z domu, pomiędzy jedną a drugą czynnością domową klikamy na przycisk KUPUJĘ. W Internecie mamy od razu możliwość porównania ceny produktu i wybrania najkorzystniejszej dla nas oferty. Jeszcze do niedawna wydawało się, że istnieje grupa produktów wrażliwych, których nigdy nie uda się wprowadzić do e-handlu. Jednak jak się szybko okazało i te granice zostały przesunięte.

Z pewnością zakup przez Internet leków, suplementów diety czy kosmetyków to cały czas zakupy wrażliwe. Jednak coraz więcej osób decyduje się na taką formę, dlatego bezpieczne zakupy w aptekach internetowych to z pewnością wyzwanie, dla obu stron.

Dobra apteka internetowa – czym się sugerować?

Kupowanie produktów przez Internet zawsze obarczone jest pewnym ryzykiem. Najmniejszy z nich to niewłaściwy rozmiar odzieży czy kosmetyk do włosów w sklepie fryzjerskim, być może największy to fałszywy lek czy suplement diety. Dlatego z jednej strony korzystając z formy zakupu online możemy pozwolić sobie na pewną nonszalancję, tym bardziej, że większość produktów można zwrócić a z drugiej strony musimy wykazać się niezwykłą wprost ostrożnością kupując przez Internet leki.

Wybierając w sieci aptekę internetową należy zwrócić uwagę na kilka jej cech. Największą rekomendację można dać aptece internetowej, która jest niejako przedłużeniem sprzedaży stacjonarnej. Dobre apteki czy sieci aptek otwierają swoje własne apteki internetowe i teoretycznie sprzedają te same produkty na miejscu jak i online.

apteka internetowa

Warto też wiedzieć, że na obszarze Unii Europejskiej każda legalnie działająca apteka internetowa musi umieścić na swojej stronie logotyp: biały krzyżyk z czterema paskami w tle, przy czym trzy z nich są w odcieniach zieleni a jeden jest szary. Logo jest podlinkowane do Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia a tam z kolei znajduje się informacja o konkretnej aptece i wszelkich zezwoleniach pochodzących od Inspektoratu Farmaceutycznego.

Jak działa apteka internetowa

Warto wiedzieć, że w aptece internetowej nie kupimy leków, które są dostępne wyłącznie na receptę. To jako zasada. Natomiast będący cały czas w fazie eksperymentu system e-recepty zapewne wkrótce to zmieni. Lekarz wystawiając e-receptę będzie mógł jednocześnie kierować ją do apteki internetowej. Ale to przyszłość, choć już niedaleka. Do tej pory zatem w sieci można kupować tylko leki, do których nie potrzeba recepty, a jest ich mnóstwo, nie mówiąc już o suplementach diety, na które w Polsce, jak nigdzie indziej w Europie, jest ogromny popyt. Oprócz suplementów diety – online można też kupić wszelkie wyroby medyczne, kosmetyki apteczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia dietetycznego.

Ważną dla konsumenta zaletą zakupu w aptece internetowej jest fakt możliwości zwrotu produktów. W aptece stacjonarnej nie ma możliwości zwrotu, ale w aptece internetowej już jest. Konsument ma dwa tygodnie na odstąpienie od umowy i zwrot produktu.

apteki internetowe

Apteka internetowa – strona oficjalna

Poszukując najlepszej dla siebie apteki internetowej należy uruchomić zdrowy rozsądek. Szalenie ważne jest pierwsze wrażenie, czyli sama strona sprzedażowa. Teoretycznie odwołania do wszystkich dokumentów upewniających nas o prawdziwości zezwoleń powinny nam wystarczyć, ale i tak warto dobrze zapoznać się ze stroną apteki. Jeżeli cokolwiek nas zaniepokoi, dziwny rozkład, błędy na stronie, lub dziwna składnia zdań, należy stamtąd uciekać.

Dla konsumenta najważniejszym jest produkt finalny, czyli ostateczny zakup i paczka docierająca do domu. Warto tu przyjrzeć się samej paczce i opakowaniu naszego zamówionego produktu. Jeżeli sposób pakowania, stan opakowania nas niepokoi , również należy zrezygnować z tej konkretnej firmy. Oznacza to bowiem, że nie spełnia ona wymogów bezpieczeństwa przechowywania i pakowania produktów aptecznych.

Podczas zakupów w sieci, każdego produktu, przede wszystkim powinniśmy kierować się zdrowym rozsądkiem. Jeżeli cokolwiek wzbudza nasze wątpliwości, nie powinniśmy dawać firmie drugiej szansy. Każdy produkt pochodzący z apteki internetowej to produkt wrażliwy, wymagający specjalnej troski. Jeżeli tej troski nie dostrzegamy, trzeba szukać dalej, aż do skutku.

Podstawowe kursy medycyny estetycznej

0
Podstawowe kursy medycyny estetycznej

Dzisiejszy wpis poświęcamy w zupełności dla fanatyków piękna i podkreślania największych atutów urody za pomocą nowoczesnych technik medycyny estetycznej, która nieustannie się rozwija, a tym samym umożliwia podejmowanie kolejnych prób poprawy wyglądu i jednoczesnego pozbycia się wszelkich kompleksów. Poniżej znajdziesz krótki opis kilku najczęściej wykonywanych zabiegów, które następnie możesz realizować podczas profesjonalnych szkoleń.

Czy kosmetyki można bezpiecznie kupować w sieci?

0
Czy kosmetyki można bezpiecznie kupować w sieci?

Oto zasadnicze pytanie, które mimo rozwoju internetu nadal się pojawia i budzi niepokój zwłaszcza wśród osób starszych, które nie do końca ufają nowszym technologiom. W dzisiejszym artykule jednak postaramy przekonać Cię do dokonywania zakupów w sieci, a szczególnie gdy mówimy o kosmetykach i innych przyborach higienicznych. Dowiesz się więcej o zaletach i ewentualnych niebezpieczeństwa związanych z zakupami online, a także gdzie i w jaki sposób powinno się zamawiać kosmetyki.

Jak korzystać z usług medycyny estetycznej?

0
Jak korzystać z usług medycyny estetycznej

Chcąc zadbać w specjalistyczny sposób o swój wygląd zewnętrzny, zazwyczaj kierujemy swoje kroki do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Tam poddajemy się różnego rodzaju zabiegom, jednak nie zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni z uzyskanych efektów. Najlepsza klinika medycyny estetycznej znacznie lepiej zajmie się naszym ciałem od najpopularniejszego salonu kosmetycznego. Jeśli chcemy dokonać trwałych zmian we własnym wyglądzie, musimy do tego odpowiednio podejść i zainteresować się odkryciami medycyny estetycznej.

Ta dziedzina medycyny dba i o nasz wygląd, i o nasze zdrowie. Dzięki temu jej usługi są dla nas znacznie bezpieczniejsze od typowych zabiegów kosmetycznych. Być może mamy już w nich doświadczenie i wiemy, że ich efekty nie zawsze są zadowalające. Po mechanicznym peelingu na skórze pojawiają się liczne krosty, które nie znikają nawet z upływem czasu, a po intensywnie przeprowadzonej depilacji ciało staje się zaczerwienione i nadwrażliwe. Specjalista medycyny estetycznej z Katowic zawsze w taki sposób przeprowadzi na nas różnorodne zabiegi, aby nie były one w stanie jakkolwiek nam zagrozić. Początkowo sprawdzi stan naszego zdrowia. Zapozna się z naszym ogólnym samopoczuciem i przebytymi w ostatnim czasie dolegliwościami oraz wszelkimi problemami skórnymi. Następnie opowie nam o różnych możliwościach medycyny estetycznej, dopasowanych oczywiście do naszych wymagań czy oczekiwań. Jeśli zechcemy pozbyć się trwale zbędnego owłosienia, otrzymamy skierowanie na depilację laserową – jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, gwarantujących rewelacyjne i długo utrzymujące się rezultaty. Z dobrodziejstw medycyny estetycznej powinniśmy korzystać regularnie. Poprawiajmy swój wygląd i zyskujmy lepsze samopoczucie.

Medycyna estetyczna jest wspaniałą dziedziną medycyny, dzięki której możemy teraz efektywnie zmieniać swoje ciała przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dbamy jednocześnie i o swój wygląd, i o swoje zdrowie. Cieszymy się dzięki temu wyższą samooceną i ogromną pewnością siebie.

Wszystko co chcesz wiedzieć o powiększaniu piersi ale boisz się zapytać

0
Wszystko co chcesz wiedzieć o powiększaniu piersi ale boisz się zapytać

Zabiegi medycyny estetycznej nie są dziś niespotykaną rzeczą. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zmieniła się nasza świadomość na temat urodowych poprawek, a dobry wygląd stał się wyznacznikiem sukcesu i dobrego samopoczucia, stąd taką popularnością cieszą się ostatnio zabiegi powiększenia piersi.

Kiedy zdecydować się na zabieg powiększenia piersi?

Nie jest tajemnicą fakt, że każde ciało jest inne i każdy posiada swoje indywidualne podłoże genetyczne. Nie każda kobieta cieszyć może się idealnym wyglądem i rozmiarem piersi, choć to też jest bardzo często subiektywne odczucie, bo gusta jak wiadomo są różne. Nie ma uniwersalnego kanonu piękna, kluczem jest tutaj samoakceptacja, kiedy kobieta czuje się dobrze w swoim ciele, wygląda pięknie i cieszy się dobrym samopoczuciem. Kiedy biust zaczyna bardziej przeszkadzać niż cieszyć i dawać powody do dumy, warto zastanowić się nad zabiegiem, jakim jest powiększanie piersi, zabieg ten polecany jest wszystkim tym kobietom, które nie czują się dobrze w swoim ciele i chciałyby coś w nim zmienić.

Jaki rodzaj implantu wybrać?

Powiększanie piersi to inwazyjny zabieg, który przeprowadzony przez odpowiednich specjalistów, wprowadzi życie na nowy, lepszy poziom. Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki oferuje wysokiej jakości implanty piersiowe, które bez narażenia na uszkodzenia mechaniczne cieszyć będą swoją trwałością przez 10-15 lat. Obecnie najczęściej wybieranym implantem pod względem wypełnienia są implanty piersiowe z żelowym, silikonowym wypełnieniem. Jeśli chodzi o kształt, wyróżnia się implanty okrągłe, oraz anatomiczne. Wybór odpowiedniego modelu należy zostawić specjalistom, którzy bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy, wybiorą ten idealny, nigdy nie należy sugerować się przeżyciami i radami koleżanek, ponieważ na całość efektu wpływ mają indywidualne uwarunkowania pacjenta.

Jak wygląda zabieg i jak się do niego przygotować?

Przed zabiegiem należy wykonać zlecone przez specjalistę podstawowe wyniki laboratoryjne krwi, na czas samej operacji wymaga się, by pacjent był na czczo. Samo powiększanie piersi trwa ok 2 godziny i przeprowadzane jest w znieczuleniu ogólnym. W zależności od spodziewanego efektu i wybranego implantu, implanty piersiowe wszczepione zostają pod mięsień, bądź gruczoł piersiowy. Po udanym zabiegu pacjent poddany zostaje dwudniowej hospitalizacji, gdzie zażywa przeciwbólowe leki uśmierzające pooperacyjny dyskomfort. Całkowity powrót do codziennych czynności jest indywidualną kwestią, ale zazwyczaj jest możliwy już po 7 dniach, w dalszym ciągu jednak należy nie przeciążać ramion, oraz nosić specjalny, podtrzymujący biustonosz.

Kup sobie pamięć!

0
Kup sobie pamięć!

“Już dziś zadbaj o swoją pamięć!”, “Emerycie, ćwicz pamięć razem z nami!”, “Problemy z pamięcią? Pamiętaj o naszych nowych tabletkach!” – krzyczą do nas nagłówki gazet, witryny apteczne czy reklamy telewizyjne. Zewsząd jesteśmy bombardowani hasłami dotyczącymi pamięci. Czy jednak zachęcają nas one do mądrych rozwiązań, czy też są pustymi sloganami mającymi na celu jedynie nabicie zysków dużym koncernom farmaceutycznym?

Najnowsze badania nad pamięcią prowadzone w Szwajcarii wskazują, iż istotnie możemy ulepszać swoją pamięć. Kluczem do poprawy procesów kodowania i odkodowywania informacji jest codziennie ćwiczenie naszej pamięci. Jak to zrobić? To bardzo proste. W ciągu dnia starajmy się jak najbardziej gimnastykować pamięć. Gdy wybieramy się na drobne zakupy, zamiast sporządzać listę zakupów, postarajmy się zapamiętać, jakie produkty mamy kupić. Słuchajmy dużo piosenek, przykładając szczególną wagę do zapamiętania jak największej ilości wersów. Po obejrzeniu filmu lub programu telewizyjnego postarajmy się przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów. Ćwiczenie pamięci składa się tak naprawdę z drobnostek. Chodzi bowiem głównie o to, by nauczyć się używać swojej pamięci świadomie, nie bezwiednie, jak automatu.

Problem słabnącej pamięci dotyczy w dużej mierze osób starszych. Niestety jednak, bardzo często wychodzą one z błędnego założenia, iż w ich przypadku za późno już na ćwiczenie pamięci, dlatego kupują tabletki na pamięć twierdząc, że to jedyne, co na tym etapie może im już pomóc. Przecież to lek. Lek musi działać, nie to co ćwiczenia, na które poświęca się mnóstwo czasu, nie wiedząc, czy przyniosą jakikolwiek efekt.

Szwajcarski psycholog poznawczy dr. Erich Müller postanowił przeprowadzić ciekawy eksperyment. Mianowicie sięgnął on po ranking tabletek na pamięć; następnie wybrał z listy najlepsze tabletki na pamięć, a więc laureata plebiscytu. Po czym sprawdził, czy samo stosowanie wspomnianych tabletek faktycznie przynosi konsumentom wymierne korzyści. Jak się okazało, nie ma żadnych takich korzyści. Jednakże – co ciekawe – suplementy takie mogą przynosić korzyści, gdy poparte są codziennym ćwiczeniem pamięci. Najlepsze wyniki osiągnęła bowiem grupa przyjmująca leki oraz ćwicząca; nieco słabsze – ta, której członkowie ćwiczyli, jednak pozbawiono ich suplementacji. Najsłabsze wskaźniki charakteryzowały niestety grupę, która ograniczyła się jedynie do regularnego spożywania kapsułek…

ZOBACZ TEŻ