Naszyjniki z cyrkoniami

To właśnie cyrkonia robi różnicę. Ten intrygujący i wszechobecny kamień jubilerski, potrafi zmieniać swoje oblicza i naturę, niczym kameleon dopasowujący się do otoczenia. Forma, kształt i wielkość kamienia to zmienne, dzięki którym kamień może stanowić zarówno delikatne tło dla biżuterii, świadomie z nią współgrać, lub całkowicie dominować i zbierać na sobie całą uwagę. Podpowiadamy jak nosić naszyjniki z cyrkoniami.

WIELKOŚĆ MA ZNACZENIE

Duży kamień, w tym wypadku cyrkonia, świetnie sprawdza się w wypadku eleganckich i okazjonalnych stylizacji. Duży, centralnie osadzony kamień w naszyjniku sprawia dystyngowane i szykowne wrażenie, nawet jeśli występuje w otoczeniu drobnych cyrkonii. Podkreślenie eleganckiej stylizacji naszyjnikiem z dużą cyrkonią, nadaje jej gustownego smaku, definiuje poczucie dobrego stylu i eliminuje potencjalne przerysowanie outfitu. Mniej znaczy więcej? Z pewnością – mniej kamieni, w większych rozmiarach definitywnie.

ELEMENT NA LUZIE

Naszyjniki z luźnymi, wiszącymi elementami lub cyrkoniami to zdecydowanie modele do stylizowania na co dzień. Dobrze współgrają z wakacyjnym lookiem. Letnia pora roku obfituje w dużą ilość światła, które odbijając się od kamieni lub elementów kruszcu, okrasza nas dodatkowym blaskiem, dodając nam wyrazu i lekkości. W zależności od formy i projektu, takie modele mogą przemienić bardzo eleganckie stylizacje, w mniej oficjalne, nadać im lżejszego wyrazu. Takie naszyjniki to świetna baza do budowy szafy kapsułowej. Posiadając eleganckie, basicowe ubrania, możesz za pomocą naszyjników z cyrkoniami odmieniać ich charakter i dopasowywać swój wygląd do okazji.

BOGACTWO CYRKONII

To szeroka i różnorodna gama rodzajów naszyjników. Obfituje w nieskończoną ilość wariantów. Cyrkonie to niezwykle plastyczny materiał, ofiarowuje się w pełni zręcznym rękom złotników, którzy tworzą z nich niesamowite kształty. W wypadku naszyjników z dużą ilością cyrkonii nie ma jednej zasady, mówiącej jak je nosić. Wszystko zależy od konkretnego modelu i wzoru. Możemy spotkać bogato zdobione, robiące wrażenie kolie, eleganckie naszyjniki, oraz lekkie modele z przeznaczeniem do noszenia na co dzień. To, jak wystylizujesz konkretny naszyjnik zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz tutaj bawić się modą, przełamywać schematy, oddawać hołd nieskończonej palecie barw cyrkonii, a także, jeśli uwielbiasz minimalizm, wybrać delikatne, acz z wyrazem, naszyjniki bogato zdobione cyrkoniami, w których będziesz czuła się perfekcyjnie.

Jaki jest Twój pomysł na noszenie naszyjników z cyrkoniami? Trzymasz się powyższych zasad, czy korzystasz z własnych pomysłów, lub kierujesz się intuicją? Podziel się swoimi pomysłami z biżuteryjną marką Irbis (https://irbis.style/). Zdradź nam, jakich modeli zwykle poszukujesz i sprawdź nasze propozycje złotych, srebrnych i srebrnych pozłacanych naszyjników z cyrkoniami. Zróbmy wspólnie efekt WOW i dajmy się zapamiętać poprzez świetnie dobrane dodatki do naszych stylizacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here