gadżety dla mężczyzny
fot. pexels.com

Od zawsze mówi się, że mężczyźni to gadżeciarze. Większość tych gadżetów, które mężczyźni kupują jest zbędna, natomiast jest kilka takich gadżetów – akcesoriów, które każdy facet powinien posiadać!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/top3-akcesoria-modnego-mezczyzny/

Dobry zegarek

Mężczyzna z zegarkiem na nadgarstku wygląda zdecydowanie atrakcyjniej, pewniej siebie, bardziej profesjonalnie. Dodatkowo, zawsze może wskazać kobiecie na randce aktualną godzinę, bez konieczności szukania telefonu gdzieś po kieszeniach, co zdecydowanie zrobi lepsze wrażenie. Oczywiście dobry zegarek nie musi być drogi i oryginalny. Ważne, aby był to zegarek, który chodzi zgodnie z czasem, nie był zniszczony (np. nie miał zbitej szybki i zniszczonego paska) i pasował do ubioru.

Portfel męski

Możesz się zastanawiać o co chodzi z tym portfelem, bo przecież to nawet nie jest gadżet, a coś obowiązkowego. To prawda, natomiast wielu mężczyzn chaotycznie trzyma pieniądze, dokumenty, karty bankowe. Nie jest to dobre rozwiązanie z wielu względów. Przede wszystkim nie jest to bezpieczne, a po drugie jest kłopotliwe podczas wykonywanie płatności. Dobry portfel, który jest uporządkowany naprawdę robi dobre wrażenie o mężczyźnie, bo jest takim synonimem, że i on sam jest uporządkowany.

Akcesoria do zarostu

Być może należysz do tych mężczyzn, którzy zdecydowali się nosić zarost. Wówczas z pewnością samodzielnie sięgasz po kosmetyki dedykowane do pielęgnacji brody. Jeśli tak jest to bardzo dobrze – nie ma nic gorszego niż utrzymywanie zarostu, który jest zaniedbany. Jeśli już decydujesz się na zarost, koniecznie zadbaj o to, aby go pielęgnować. Właśnie dlatego powinieneś zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji zarostu. Dzięki temu zawsze będzie wyglądał on dobrze. 

Gadżety, o których tu wspominamy to takie must have. Możliwie trzeci gadżet ciebie nie dotyczy, ponieważ nie masz zarostu. Wówczas zadbaj o zwykłe kosmetyki, ponieważ te również powinien mieć każdy facet, by móc o siebie dbać. Nie ma nic gorszego jak zaniedbany mężczyzna. Nie chodzi o to, aby przesadnie o siebie dbać, ale na tyle ile to potrzebne.

Przeczytaj też: http://www.pracowniapiekna.pl/4-najpopularniejsze-typy-najpopularniejszego-gadzetu-zegarka/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here